29 kwietnia zapraszamy na konferencję w sprawie Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

2021-04-26

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza do udziału w konferencji „Marszałkowski Budżet Obywatelski na tle innych województw oraz miast województwa śląskiego”. Spotkanie online odbędzie się 29 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00. Zachęcamy mieszkańców Pyskowic do wzięcia udziału.

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele urzędu z Marszałkiem Województwa Śląskiego Jakubem Chełstowskim na czele, prezes Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides – Grzegorz Wójkowski, reprezentant Urzędu Miasta Katowice Anna Pomykała -kierownik Referatu Konsultacji Społecznych i Budżetu Obywatelskiego w Wydziale Komunikacji Społecznej oraz propagator budżetów obywatelskich w Polsce, wieloletni ekspert Fundacji im. Stefana Batorego – Dariusz Kraszewski.

W czasie konferencji omówione zostaną doświadczenia we wdrażaniu budżetu obywatelskiego w województwie śląskim, budżet obywatelski województwa śląskiego na tle innych jednostek samorządu terytorialnego, sukcesy i porażki budżetu obywatelskiego w Polsce oraz jak wygląda zielony budżet obywatelski w Katowicach.

Konferencja odbędzie się w formie online na platformie Zoom - link do wydarzenia: https://zoom.us/j/97502029023?pwd=Qzl4N0IxZTgxV0hSVTlVd3FZR3gvQT09 lub dla urządzeń mobilnych: Meeting ID: 975 0202 9023, passcode: 10latBO.