Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2008 maj

2008-05-30

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 1 czerwca na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Wśród atrakcji m.in.: kramy z łakociami, koło fortuny dla najmłodszych, rzut piłeczką do celu, malowanie buzi, konkurs plastyczny.

2008-05-30

Z okazji Dnia Dziecka przygotowanych zostało kilka turniejów sportowych dla dzieci i młodzieży. Rozpoczynają się w ostatnią sobotę maja i trwać będą przez cały czerwiec.

Serdecznie zapraszamy - nagrody czekają! 

2008-05-26

Młodzieżowe Biura Pracy OHP w Pyskowicach, Gliwicach i Zabrzu wraz z Młodzieżowym Centrum Kariery w Gliwicach zapraszają na Targi Pracy „TWOJA KARIERA W TWOICH RĘKACH", które odbędą się w Gliwicach w Galerii Halogen przy ul. Dubois 22 w dniu 29 maja 2008 roku w godz. 10.00 - 13.00

2008-05-26

Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach oraz Turystyczny Klub Kolarski PTTK im. Władysława Huzy w Gliwicach zapraszają na rajd rowerowy „O ZIELONY LIŚĆ KASZTANOWCA" w dniu 31 maja 2008r.

2008-05-26

Nikola Kania z III klasy Gimnazjum nr 1 w Pyskowicach wygrała organizowany przez Biuro Poselskie posła Jana Kaźmierczaka konkurs fotograficzny pt: "Znane i mniej znane oblicza mojego miasta". W nagrodę już 2 czerwca wyjedzie na pięć dni do Brukseli.

2008-05-26

Ukazał się majowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: http://www.pyskowice.pl/files/pl/gazeta-lokalna/pp140.pdf

2008-05-26

Serdecznie zapraszamy do udziału w "Sportowym Turnieju Miast i Gmin", który odbędzie się 28 maja. W turnieju startować mogą wszyscy mieszkańcy naszego miasta.

Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w turnieju jest udział w jednej z wielu form rekreacji fizycznej: sporcie indywidualnym lub zespołowym, turystyce lub innej aktywności ruchowej - nieprzerwanie przez 30 minut.

Wszystkich zainteresowanym prosimy o zgłoszenie się w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych - pok. 102; tel. (0 32) 332 60 77

2008-05-26

Kolejny raz pyskowicki Rynek zmienił się w jarmark średniowieczny na którym spróbować można było rzemiosł dawnych takich jak mincerstwo, kowalstwo, garncarstwo, zielarstwo, skórnictwo, bartnictwo, wikliniarstwo, kolczużnictwo, zobaczyć walki rycerzy, prezentacje średniowiecznych artystów, a przede wszystkich posłuchać "Opowieści o Białej Damie", pyskowickiej legendy przedstawionej przez teatr "A" z Gliwic.

2008-05-26

W środę, 28 maja o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXII sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2008-05-14

Coraz więcej gmin w naszym kraju przeciwstawia się używaniu jednorazowych foliowych toreb na zakupy. Również Pyskowice postanowiły przyłączyć się do akcji eliminowania „foliówek" i zastępowania ich ekologicznymi torbami na zakupy. Ładne i wygodne torby mamy również dla Państwa.

2008-05-09

Już 18 maja kolejna odsłona naszej lokalnej historii, podana w barwny i ciekawy sposób podczas imprezy promocyjno-historyczno-kulturalnej „Legendy Pyskowickie”, uwieńczona jednym z największych w Europie spektakli ulicznych GENESIS. Zobacz program

2008-05-09

3 maja 1998 roku ówczesna burmistrz Pyskowic Alicja Wecel oraz Georges Berne - mer francuskiego miasta La Ricamarie podpisali umowę o partnerstwie. W tym roku świętujemy 10-lecie tego wydarzenia i wzajemnej współpracy. Z tej okazji od 14 do 19 maja gościć będziemy delegację francuską na czele z obecnym merem Marc’iem Faure. Szczególnym gościem podczas uroczystości będzie również Alicja Wecel.

2008-05-05

Serdecznie zapraszamy na pokaz motocykli przygotowany przez INVADERS POLAND, który odbędzie się 10 maja w godzinach 12.45-15.00 na Rynku w Pyskowicach. W ramach pokazu odbędą się zawody w kategoriach zręcznościowych, wolnej jeździe oraz toczeniu beczki.
Puchary za zdobycie pierwszych miejsc ufundował Burmistrz Miasta Pyskowice, który objął honorowy patronat nad imprezą.

2008-05-05

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Pyskowic i okolic, zarówno dużych jak i małych, do udziału w ogólnopolskiej akcji „POLSKA BIEGA".

"Bieg wiosny 2008" odbędzie się 16 maja br. o godz. 16.00 na Zaolszanach (weryfikacja uczestników biegu od godz. 15.00). Długość trasy: od 400 do 6000m (w zależności od wieku uczestnika). Dla zwycięzców biegu przewidziane są atrakcyjne nagrody!!!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę