Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2008 sierpień

2008-08-27

Rozpoczęły się prace związane z przebudową zieleni na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Strzelców Bytomskich w Pyskowicach. Ulubione miejsce zabaw wielu maluszków wymaga gruntownego remontu. Mamy nadzieję, że po jego przebudowie będzie nie tylko zdecydowanie piękniejsze, ale również bezpieczniejsze.

2008-08-25

Udane zbiory są dla wszystkich rolników najważniejszym etapem całorocznej pracy - stanowią o dostatku mieszkańców nie tylko wsi, ale również miast. Gdy więc pierwsze plony znajdą się pod dachem zaczynamy myśleć o świętowaniu i zabawie ku czci dobrego urodzaju. W tym roku serdecznie zapraszamy na Dożynki Miejskie 6 i 7 września. Zobacz program.

2008-08-25

Serdecznie zapraszamy 6 września (sobota) o godzinie 16.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na uroczyste otwarcie nowej wystawy plastycznej dzieci i młodzieży z kół plastycznych MOKiS Pyskowice i Szkoły Podstawowej nr 4 pt. "Uśmiech losu". Wstęp wolny!

2008-08-22

Serdecznie zapraszamy 30 sierpnia (sobota) o godzinie 17.00 do Muzeum Miejskiego w Ratuszu na uroczyste otwarcie nowej wystawy  pt. "Tradycje święta plonów - dożynek na  Śląsku i w Pyskowicach". Wstęp wolny!

2008-08-22
Pod koniec lipca br. zarząd drogi krajowej nr 94 tj. „obwodnicy miejskiej" - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach przystępuje do długo oczekiwanego przez naszych mieszkańców remontu w/w drogi. Tym samym zostanie zrealizowany wnioskowany przez władze samorządowe Gminy Pyskowice przez kilka ostatnich lat wniosek o wykonanie skutecznej naprawy nawierzchni „obwodnicy miejskiej".
2008-08-22

W środę, 27 sierpnia o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2008-08-21

W dniu dzisiejszym (czwartek 21.08.) odbyło się w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach spotkanie z udziałem przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, mieszkańców Pyskowic, radnych Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącą Jolantą Drozd, oraz Urzędu Miejskiego na czele z zastępcą burmistrza - Wiesławem Leszczyńskim.

2008-08-20

W związku z przebudową skrzyżowania obwodnicy z ulicą Powstańców Śląskich, czyli drogi krajowej nr 94 i drogi powiatowej nr S 2985 pragniemy poinformować, iż inwestorem prowadzonych robót jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - oddział w Katowicach. Gmina Pyskowice nie opiniowała projektu przebudowy tego skrzyżowania oraz zmiany organizacji ruchu w jego obrębie.

2008-08-08

Wszystkie dziewczęta i chłopców z rocznika 1993 i młodszych serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej pięcioosobowej, który odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 10.00 na boisku w Dzierżnie. Zapisy prowadzi wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych - pokój 102, tel. (0 32) 332 60 77 do dnia 14.08.2008 r. Nagrody czekają!

2008-08-08

W dniu 8 sierpnia 2008 r. na terenie województwa śląskiego przewiduje się wystąpienie, zwłaszcza w godzinach popołudniowo-wieczornych, burz. Podczas burz opady deszczu mogą wynieść lokalnie 30-40 mm, a wiatr może osiągać w porywach 70-90 km/h.

2008-08-06

Zapraszamy na Festyn Lokalny, który odbędzie się na boisku w Dzierżnie w dniu 16-17 sierpnia (sobota i niedziela). W programie liczne koncerty, konkursy, dyskoteka, a także miasteczko basenowe, dmuchańce i doskonała kuchnia.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę