Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2008 sierpień

2008-08-27

Rozpoczęły się prace związane z przebudową zieleni na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ul. Strzelców Bytomskich w Pyskowicach. Ulubione miejsce zabaw wielu maluszków wymaga gruntownego remontu. Mamy nadzieję, że po jego przebudowie będzie nie tylko zdecydowanie piękniejsze, ale również bezpieczniejsze.

2008-08-25

Udane zbiory są dla wszystkich rolników najważniejszym etapem całorocznej pracy - stanowią o dostatku mieszkańców nie tylko wsi, ale również miast. Gdy więc pierwsze plony znajdą się pod dachem zaczynamy myśleć o świętowaniu i zabawie ku czci dobrego urodzaju. W tym roku serdecznie zapraszamy na Dożynki Miejskie 6 i 7 września. Zobacz program.

2008-08-25

Serdecznie zapraszamy 6 września (sobota) o godzinie 16.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na uroczyste otwarcie nowej wystawy plastycznej dzieci i młodzieży z kół plastycznych MOKiS Pyskowice i Szkoły Podstawowej nr 4 pt. "Uśmiech losu". Wstęp wolny!

2008-08-22

Serdecznie zapraszamy 30 sierpnia (sobota) o godzinie 17.00 do Muzeum Miejskiego w Ratuszu na uroczyste otwarcie nowej wystawy  pt. "Tradycje święta plonów - dożynek na  Śląsku i w Pyskowicach". Wstęp wolny!

2008-08-22
Pod koniec lipca br. zarząd drogi krajowej nr 94 tj. „obwodnicy miejskiej" - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach przystępuje do długo oczekiwanego przez naszych mieszkańców remontu w/w drogi. Tym samym zostanie zrealizowany wnioskowany przez władze samorządowe Gminy Pyskowice przez kilka ostatnich lat wniosek o wykonanie skutecznej naprawy nawierzchni „obwodnicy miejskiej".
2008-08-22

W środę, 27 sierpnia o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2008-08-21

W dniu dzisiejszym (czwartek 21.08.) odbyło się w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach spotkanie z udziałem przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, mieszkańców Pyskowic, radnych Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącą Jolantą Drozd, oraz Urzędu Miejskiego na czele z zastępcą burmistrza - Wiesławem Leszczyńskim.

2008-08-20

W związku z przebudową skrzyżowania obwodnicy z ulicą Powstańców Śląskich, czyli drogi krajowej nr 94 i drogi powiatowej nr S 2985 pragniemy poinformować, iż inwestorem prowadzonych robót jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - oddział w Katowicach. Gmina Pyskowice nie opiniowała projektu przebudowy tego skrzyżowania oraz zmiany organizacji ruchu w jego obrębie.

2008-08-08

Wszystkie dziewczęta i chłopców z rocznika 1993 i młodszych serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju piłki nożnej pięcioosobowej, który odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 10.00 na boisku w Dzierżnie. Zapisy prowadzi wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych - pokój 102, tel. (0 32) 332 60 77 do dnia 14.08.2008 r. Nagrody czekają!

2008-08-08

W dniu 8 sierpnia 2008 r. na terenie województwa śląskiego przewiduje się wystąpienie, zwłaszcza w godzinach popołudniowo-wieczornych, burz. Podczas burz opady deszczu mogą wynieść lokalnie 30-40 mm, a wiatr może osiągać w porywach 70-90 km/h.

2008-08-06

Zapraszamy na Festyn Lokalny, który odbędzie się na boisku w Dzierżnie w dniu 16-17 sierpnia (sobota i niedziela). W programie liczne koncerty, konkursy, dyskoteka, a także miasteczko basenowe, dmuchańce i doskonała kuchnia.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę