Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2009 luty

2009-02-25

Ukazał się lutowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: Luty Nr 2 (148) .

2009-02-23

Niezwykła gratka dla miłośników charyzmatycznego artysty Czesława Mozil. Już niebawem, 6 marca o godzinie 18.00 koncert CZESŁAW ŚPIEWA w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach. Bilety można nabyć w sekretariacie MOKiS w cenie 25 zł i 10 zł.

2009-02-23

Specjalnie na życzenie mieszkańców i fanów teatru młodzieżowego Carpe Diem, dla wszystkich, którzy nie mieli okazji, bądź chcą zobaczyć ponownie walentynkowy spektakl "Kwiaty we włosach, czyli już nie to zdrowie", przygotowano dodatkowy pokaz w dniu 1 marca (niedziela) o godzinie 16.00. Na spektakl zapraszamy do sali widowiskowej MOKiS. Wstęp wolny!

2009-02-23

Szanowni Państwo, wspólnie z mamą 8-letniej Weroniki z Pyskowic, zwracamy się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu leczenia chorego dziecka. Weronika urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem.

2009-02-19

Przypominamy, że na właścicielach, zarządcach i administratorach budynków i innych obiektów budowlanych ciąży obowiązek usuwania zalegającego śniegu i lodu, gdyż nagromadzone i spadające z budynków zamrożone bryły i sople stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa samego obiektu budowlanego jak i ludzi, zwierząt i mienia. O wszystkich zauważonych sytuacjach zagrożenia prosi się o zgłaszanie pod numer telefonu Centrum Zarządzania Kryzysowego - 986 lub 32 332 60 06

2009-02-19

W środę, 25 lutego o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXXI sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2009-02-16

Zgodnie z ustaleniami przyjętymi podczas spotkań w roku ubiegłym władz miasta Pyskowice z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie przywrócenia ruchu na skrzyżowaniu „obwodnicy miejskiej" tj. drogi krajowej nr DK 94 z ul. Powstańców Śląskich w kierunku Gliwice - pyskowicki rynek, w dniu 11 lutego br. w siedzibie firmy „INKOM" s.c. w Katowicach odbyła się prezentacja analizy monitoringu efektów zrealizowanej przebudowy odcinka drogi krajowej nr DK 94 na terenie Gminy Pyskowice na podstawie pomiarów natężenia ruchu kołowego przeprowadzonych w trakcie przebudowy DK 94 i po jej zakończeniu.

2009-02-16

W celu lepszej realizacji poszczególnych zadań oraz ułatwienia mieszkańcom dostępu do świadczonej przez miasto pomocy, w styczniu br. przeniesiony został Punkt Konsultacyjny mający dotychczas siedzibę przy ul. Dąbrowskiego 2, do Ośrodka Rozwiązywania Problemów Uzależnień mieszczącego się przy ul. Paderewskiego 5 (budynek Żłobka).

2009-02-16

Teatr młodzieżowy Carpe Diem po raz kolejny udowodnił, że doskonale czuję się zarówno w repertuarze poważnym, jak i komediowym. Zgromadzona w sali widowiskowej publiczność na zmianę wybuchała gromkim śmiechem i oklaskami dla artystów. Zobacz fotorelację

2009-02-13

Nadchodzi okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym.  Tradycyjnie już 1% podatku można przekazać na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

2009-02-11
Informujemy, że od 9 stycznia 2009 r. w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach funkcjonuje Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego. Wszelkie zgłoszenia, komunikaty oraz informacje są przyjmowane całodobowo pod następującym numerem telefonu: Telefon całodobowy: (032) 332 60 06. Telefon na terenie miasta Pyskowice: 986 e - mail: mczk@pyskowice.pl
2009-02-04

Już 6 marca (piątek) "Czesław Śpiewa" w Pyskowicach! Na koncert zapraszamy do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu o godzinie 18.00. Bilety można nabyć w sekretariacie MOKiS od 9 lutego w cenie 25 zł i 10 zł.

2009-02-03

Serdecznie zapraszamy 8 lutego o godzinie 15.00 na widowisko teatralne pt. "Piękna i bestia", które odbedzie sie w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Dla wszystkich dzieci wstep wolny!

2009-02-03

Serdecznie zapraszamy 7 lutego (sobota) o godzinie 15.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na wernisaż twórczości Neli i Jakuba Krzewniak pt. "Świat dziecięcych barw". Wstęp wolny!

2009-02-02

Serdecznie zapraszamy 15 lutego o godzinie 17.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu na walentynkowe widowisko "Kwiaty we włosach, czyli już nie to zdrowie", przygotowane przez Teatr Młodzieżowy Carpe Diem, Studio Wokalne MOKiS oraz Zespół Tańca Nowoczesnego "Paradox".

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę