Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2010 luty

2010-02-26

W związku z planowaną przez firmę VATTENFALL przerwą w dostawie prądu do Urzędu Miejskiego w Pyskowicach w dniu 3 marca br. (środa), klienci, którzy w tym dniu załatwiają sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w kasie tut. Urzędu,  będą przyjmowani w godzinach od 7.30-8.00, a następnie od 14.00-15.30. Za niedogodności uprzejmie przepraszamy.

2010-02-19

Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne kursy języka angielskiego oraz szkolenia komputerowe z możliwością uzyskania certyfikatu ECDL realizowane w ramach projektu "Nowe kwalifikacje - nowe możliwości".

2010-02-19

Nadchodzi okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego działających na terenie naszego miasta.

2010-02-18

Ukazał się lutowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: LUTY nr 2 (160)

2010-02-18

Z cyklu przedstawień dla dzieci "Biblijny Teatr Dziecięcy" serdecznie zapraszamy 27 lutego (sobota) o godz. 17.00 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl Teatru A pt. "POCZĄTEK". Wstęp wolny!

2010-02-18

Rozpoczęły się zapisy do X Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które zdobędą Puchar Tymbarku oraz tytuł Mistrzów Polski w kategorii U-10, w nagrodę spełnią swoje marzenia i wyjadą na legendarny stadion San Siro. Po drodze czeka na nich fantastyczna piłkarska przygoda oraz wiele niezapomnianych atrakcji.

2010-02-18

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Magikiem, które odbędzie się 20 lutego o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Wstęp wolny!

2010-02-11

W dniu 09.02.2010 roku podpisano umowę o współpracy w zakresie realizacji projektu „PIAP-y dla mieszkańców ziemi gliwickiej", pomiędzy Starostwem Powiatowym w Gliwicach - liderem projektu oraz wszystkim gminami powiatu gliwickiego.

2010-02-10

Już od dziś uczniowie z województw: śląskiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i pomorskiego rozpoczynają ferie zimowe. Podczas dwutygodniowej przerwy w nauce zachęcamy wszystkie  dzieci i młodzież, które spędzą ten czas w Pyskowicach do skorzystania z bogatej oferty przygotowanej przez Urząd Miejski oraz jednostki organizacyjne gminy. Szczegółowe informacje w dziale „Co? Gdzie? Kiedy?" - „Ferie w mieście"

2010-02-09

Jeśli jesteś osobą uczącą się bądź poszukującą pracy, nie wiesz co zrobić w czasie ferii zimowych, zgłoś się na bezpłatne warsztaty, organizowane przez Filię Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach na temat: „Sztuka pisania dokumentów aplikacyjnych" podczas których dowiesz się jak napisać dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się pracodawcy, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak pokonać stres, jakich błędów nie popełniać.

2010-02-09

Szukasz pracy na czas ferii zimowych? Zgłoś się do Filii Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach, które mieści się przy ul. Strzelców Bytomskich 3 na parterze w pok. 106 w budynku Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.

2010-02-08

W dniu 24 grudnia 2009 roku w Pyskowicach zaginął Przemysław Winnicki. Ma 25 lat, 165 cm wzrostu i czarne oczy. Znaki szczególne: znamię po szwie na czole. W dniu zaginięcia ubrany był w: białą bluzę z kapturem z czarną liczbą 90 pośrodku, czarną kurtkę, czarne spodnie i brązowe adidasy.

Może potrzebować pilnej pomocy.

2010-02-04

Ech, urokliwe lata 70 - te! Lata „dzwonów", dzieci - kwiatów, kolejek i kołnierzyków po pas! To one właśnie, wraz z całym bogactwem swych osiągnięć stały się tematem najnowszego kabaretowego spektaklu Teatru Carpe Diem. Już sam tytuł „Cała sala śpiewa z nami - hity i kity lat 70 - tych" obiecuje dobrą zabawę.

2010-02-02

Serdecznie zapraszamy 6 lutego (sobota) o godzinie 17.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na otwarcie wystawy ceramiki artystycznej Bogumiły Felczyńskiej "Glina codzienna". Wstęp wolny!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę