Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2010 luty

2010-02-26

W związku z planowaną przez firmę VATTENFALL przerwą w dostawie prądu do Urzędu Miejskiego w Pyskowicach w dniu 3 marca br. (środa), klienci, którzy w tym dniu załatwiają sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w kasie tut. Urzędu,  będą przyjmowani w godzinach od 7.30-8.00, a następnie od 14.00-15.30. Za niedogodności uprzejmie przepraszamy.

2010-02-19

Śląska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne kursy języka angielskiego oraz szkolenia komputerowe z możliwością uzyskania certyfikatu ECDL realizowane w ramach projektu "Nowe kwalifikacje - nowe możliwości".

2010-02-19

Nadchodzi okres rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego działających na terenie naszego miasta.

2010-02-18

Ukazał się lutowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: LUTY nr 2 (160)

2010-02-18

Z cyklu przedstawień dla dzieci "Biblijny Teatr Dziecięcy" serdecznie zapraszamy 27 lutego (sobota) o godz. 17.00 do sali widowiskowej MOKiS na spektakl Teatru A pt. "POCZĄTEK". Wstęp wolny!

2010-02-18

Rozpoczęły się zapisy do X Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które zdobędą Puchar Tymbarku oraz tytuł Mistrzów Polski w kategorii U-10, w nagrodę spełnią swoje marzenia i wyjadą na legendarny stadion San Siro. Po drodze czeka na nich fantastyczna piłkarska przygoda oraz wiele niezapomnianych atrakcji.

2010-02-18

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Magikiem, które odbędzie się 20 lutego o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Wstęp wolny!

2010-02-11

W dniu 09.02.2010 roku podpisano umowę o współpracy w zakresie realizacji projektu „PIAP-y dla mieszkańców ziemi gliwickiej", pomiędzy Starostwem Powiatowym w Gliwicach - liderem projektu oraz wszystkim gminami powiatu gliwickiego.

2010-02-10

Już od dziś uczniowie z województw: śląskiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i pomorskiego rozpoczynają ferie zimowe. Podczas dwutygodniowej przerwy w nauce zachęcamy wszystkie  dzieci i młodzież, które spędzą ten czas w Pyskowicach do skorzystania z bogatej oferty przygotowanej przez Urząd Miejski oraz jednostki organizacyjne gminy. Szczegółowe informacje w dziale „Co? Gdzie? Kiedy?" - „Ferie w mieście"

2010-02-09

Jeśli jesteś osobą uczącą się bądź poszukującą pracy, nie wiesz co zrobić w czasie ferii zimowych, zgłoś się na bezpłatne warsztaty, organizowane przez Filię Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach na temat: „Sztuka pisania dokumentów aplikacyjnych" podczas których dowiesz się jak napisać dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się pracodawcy, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak pokonać stres, jakich błędów nie popełniać.

2010-02-09

Szukasz pracy na czas ferii zimowych? Zgłoś się do Filii Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach, które mieści się przy ul. Strzelców Bytomskich 3 na parterze w pok. 106 w budynku Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.

2010-02-08

W dniu 24 grudnia 2009 roku w Pyskowicach zaginął Przemysław Winnicki. Ma 25 lat, 165 cm wzrostu i czarne oczy. Znaki szczególne: znamię po szwie na czole. W dniu zaginięcia ubrany był w: białą bluzę z kapturem z czarną liczbą 90 pośrodku, czarną kurtkę, czarne spodnie i brązowe adidasy.

Może potrzebować pilnej pomocy.

2010-02-04

Ech, urokliwe lata 70 - te! Lata „dzwonów", dzieci - kwiatów, kolejek i kołnierzyków po pas! To one właśnie, wraz z całym bogactwem swych osiągnięć stały się tematem najnowszego kabaretowego spektaklu Teatru Carpe Diem. Już sam tytuł „Cała sala śpiewa z nami - hity i kity lat 70 - tych" obiecuje dobrą zabawę.

2010-02-02

Serdecznie zapraszamy 6 lutego (sobota) o godzinie 17.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na otwarcie wystawy ceramiki artystycznej Bogumiły Felczyńskiej "Glina codzienna". Wstęp wolny!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę