Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2011 styczeń

2011-01-31

Serdecznie zapraszamy 4 lutego br. o godzinie 17.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na otwarcie zbiorowej wystawy malarstwa Franciszka Żurawki i Uczestników terapii zajęciowej Szpitala Psychiatrycznego w Toszku pt. "Dom". Wstęp wolny!

2011-01-28

W czwartek, 3 lutego br. o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się IV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2011-01-25

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy oraz inne instytucje i organizacje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych oraz producenci maszyn i urządzeń rolniczych organizują IX edycję ogólnokrajowego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne".

2011-01-20

Ukazał się styczniowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: STYCZEŃ nr 1 (171) .

2011-01-19
W związku z nieobecnością Burmistrza Miasta Pyskowice w dniu 20.01.2011 r. skargi i wnioski mieszkańców będą przyjmowane przez Sekretarza Miasta (pok. 334). Wyznaczono dodatkowy dzień przyjmowania mieszkańców przez Burmistrza Miasta w dniu 24.01.2011 r. w godz. od 14.00 do 16.00.
2011-01-17
Filia Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach, która mieści się przy ul. Strzelców Bytomskich 3 na parterze w pok. 106 w budynku Urzędu Miejskiego w Pyskowicach dysponuje następującymi propozycjami ofert pracy podczas ferii zimowych - dla osób uczących się: 1. osoby do roznoszenia ulotek reklamowych i rozwieszania plakatów, 2. kolporter ulotek, 3. pracownik wykładania towaru / kasjer, 4. pomocnik drukarza, 5. pracownik restauracji, 6. kolporter bezpłatnego dziennika i inne.
2011-01-13

W dniu 3 kwietnia 2011 roku od godz. 8.00 do godz. 18.00 w Ratuszu Miejskim w Pyskowicach odbędą się wybory do Rad Powiatowych Śląskiej Izby Rolniczej. Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, II piętro, pok. 320.

2011-01-13

Film opowiadający losy ostatnich pyskowickich Żydów pt. „Kredens poszedł jako pierwszy" zyskał uznanie w oczach jury konkursu „Koledzy ze szkoły, znajomi z sąsiedztwa" organizowanego przez Muzeum Historii Żydów Polskich. Twórcy reportażu - Weronika Hoim i Kacper Jendryca oraz ich opiekun Błażej Kupski - zajęli pierwsze miejsce w kraju. Zwycięzcy konkursu zostali zaproszeni na uroczystą galę do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie, która odbyła się 11 stycznia br. Tam z rąk pani pełnomocnik ds. równego traktowania - Elżbiety Radziszewskiej - otrzymali dyplomy i nagrodę - kamerę cyfrową.

2011-01-11

W niedzielę 9 stycznia br. w całej Polsce miał miejsce XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny nasi rodacy udowodnili, że nie jest im obojętny los chorych dzieci. Znów padł ogólnopolski rekord. Mieszkańcy Pyskowic także mają się czym pochwalić i mogą być z siebie dumni, gdyż w znaczący sposób pobili swój zeszłoroczny wynik finansowy. Dzięki Państwa hojności w Pyskowicach zebraliśmy ponad 26 tys. zł. Kwota ta z pewnością jeszcze się zwiększy, ponieważ w pyskowickich szkołach do końca stycznia trwać będą licytacje. Wszystkim darczyńcom, a także wolontariuszom za wielkie serce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie dziękujemy!

2011-01-11

Serdecznie zapraszamy 15 stycznia br. o godzinie 17.00 do Muzeum Miejskiego na uroczyste otwarcie wystawy historycznej pt. „Przegląd działalności Muzeum Miejskiego od powstania do dnia dzisiejszego". Wstęp wolny!

2011-01-11

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia br. o godzinie 17.00 do Galerii PODcień w Ratuszu na wernisaż wystawy malarstwa Stanisława Łakomego pt. "Malarstwo - moja pasja". Wstęp wolny!

2011-01-07

W środę, 12 stycznia br. o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się III sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2011-01-07

Miło nam poinformować, że Patryk Wojcik, prezes pyskowickiego klubu Futsalowego Remedium (I liga) został nominowany w kategorii Twarz Sportu Gliwic i powiatu gliwickiego w plebiscycie „Dziennika Zachodniego" na najlepszego sportowca i działacza sportowego. Głosować można na stronie internetowej www.gliwice.naszemiasto.pl do 6 lutego 2011 r. Głosuj teraz

2011-01-05
Kółko Łucznicze "Złota Strzała" przy Szkole Podstawowej nr 6 oraz Urząd Miejski w Pyskowicach serdecznie zapraszają na Turniej Łucznicy wspierający XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 8 stycznia br. od godziny 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 (Pyskowice, ul. Wyzwolenia 4).
2011-01-04

9 stycznia br. w całej Polsce po raz dziewiętnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dzieci ze schorzeniami urologicznymi i nefrologicznymi. Tradycyjnie już akcję w naszym mieście przeprowadzi dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej Anna Smyl przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu oraz Miejską Biblioteką Publiczną.  Pyskowicki sztab będzie miał swoją siedzibę w bibliotece przy pl. Piłsudskiego a  85. wolontariuszy kwestować będzie na terenie Pyskowic, jak również Toszka, Kotulina, Wielowsi, Świbia, Paczyny, Pniowa, Taciszowa, Ciochowic oraz w „Tesco" w Łabędach.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę