Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2011 listopad

2011-11-30
W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem społecznym oraz brakiem na rynku lokalnym materiałów informacyjno-reklamowych dotyczących Pyskowic, Urząd Miejski w Pyskowicach wprowadził sprzedaż gadżetów i materiałów promocyjnych miasta, po kosztach nabycia wymienionych towarów przez Gminę. W chwili obecnej w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach (pokój 226, I piętro) można zakupić następujące gadżety promocyjne miasta Pyskowice: ramki pod tablice rejestracyjne, zawieszki zapachowe oraz znaczek metalowy typu „pins". Szczegóły w dziale Multimedia/Materiały promocyjne.
2011-11-29

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach weźmie udział w projekcie edukacyjno-szkoleniowym „Moja firma w mojej gminie", organizowanym przez  Fundację VIRIBUS UNITIS. Honorowy patronat nad projektem objął Burmistrz Pyskowic - Wacław Kęska.

2011-11-29

W czwartek 24 listopada br. w godzinach popołudniowych w Pyskowicach przy ul. Szopena 6 policjanci odnaleźli rower typu damka koloru czerwonego marki "3TRIP". Rower jest do odebrania (po uwierzytelnieniu własności) w Komisariacie Policji w Pyskowicach ul. Wyszyńskiego 24a - całodobowy kontakt z dyżurnym pod numerem tel. 32 300-85-50.

2011-11-28

Radio PLUS Śląsk oraz Fundacja Godula-Hope zapraszają na akcję "Zadbaj o zdrowie swoje i dziecka", która odbędzie się 3 grudnia br. w Przychodni Remedium w godzinach 12.00-17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne badania oraz konsultacje.

2011-11-28

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową. Prace należy składać w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego, pok. 102 w terminie od 28 listopada do 15 grudnia br.

2011-11-28

W środę, 30 listopada o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XIV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2011-11-22

W niedzielę 27 listopada br. na placu przy ulicy ks. J. Chrząszcza od godziny 16.00 odbędzie się Kiermasz Świąteczny. W programie m.in. spotkanie ze św. Mikołajem, występy artystyczne dla dzieci, wspólne śpiewanie i przygotowywanie ozdób świątecznych. W imieniu organizatora - parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

2011-11-21

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: LISTOPAD nr 11 (181).

2011-11-16

19 i 20 listopada br. w godz. 9.00-18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27) odbędzie się wystawa kanarków i ptaków egzotycznych. Organizatorem wystawy jest Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Oddział w Pyskowicach, w którego imieniu serdecznie zapraszamy!

2011-11-09

W Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się finał konkursu „Strażnik miejski roku 2011", zorganizowanego z inicjatywy wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka. W konkursie wzięło udział 369 strażników straży miejskich województwa śląskiego z 20 jednostek straży. Zwyciężył Klaudiusz Szweda ze Straży Miejskiej w Radlinie, drugie miejsce zajął Bartosz Beza ze Straży Miejskiej w Pyskowicach, a trzecie Mariusz Wójcik ze Straży Miejskiej w Knurowie.

2011-11-08

Samorząd Pyskowic oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na uroczyste obchody 93. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbędą się 11-12 listopada br. w Pyskowicach.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę