Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2011 listopad

2011-11-30
W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem społecznym oraz brakiem na rynku lokalnym materiałów informacyjno-reklamowych dotyczących Pyskowic, Urząd Miejski w Pyskowicach wprowadził sprzedaż gadżetów i materiałów promocyjnych miasta, po kosztach nabycia wymienionych towarów przez Gminę. W chwili obecnej w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach (pokój 226, I piętro) można zakupić następujące gadżety promocyjne miasta Pyskowice: ramki pod tablice rejestracyjne, zawieszki zapachowe oraz znaczek metalowy typu „pins". Szczegóły w dziale Multimedia/Materiały promocyjne.
2011-11-29

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach weźmie udział w projekcie edukacyjno-szkoleniowym „Moja firma w mojej gminie", organizowanym przez  Fundację VIRIBUS UNITIS. Honorowy patronat nad projektem objął Burmistrz Pyskowic - Wacław Kęska.

2011-11-29

W czwartek 24 listopada br. w godzinach popołudniowych w Pyskowicach przy ul. Szopena 6 policjanci odnaleźli rower typu damka koloru czerwonego marki "3TRIP". Rower jest do odebrania (po uwierzytelnieniu własności) w Komisariacie Policji w Pyskowicach ul. Wyszyńskiego 24a - całodobowy kontakt z dyżurnym pod numerem tel. 32 300-85-50.

2011-11-28

Radio PLUS Śląsk oraz Fundacja Godula-Hope zapraszają na akcję "Zadbaj o zdrowie swoje i dziecka", która odbędzie się 3 grudnia br. w Przychodni Remedium w godzinach 12.00-17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na bezpłatne badania oraz konsultacje.

2011-11-28

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową. Prace należy składać w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego, pok. 102 w terminie od 28 listopada do 15 grudnia br.

2011-11-28

W środę, 30 listopada o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XIV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2011-11-22

W niedzielę 27 listopada br. na placu przy ulicy ks. J. Chrząszcza od godziny 16.00 odbędzie się Kiermasz Świąteczny. W programie m.in. spotkanie ze św. Mikołajem, występy artystyczne dla dzieci, wspólne śpiewanie i przygotowywanie ozdób świątecznych. W imieniu organizatora - parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

2011-11-21

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: LISTOPAD nr 11 (181).

2011-11-16

19 i 20 listopada br. w godz. 9.00-18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27) odbędzie się wystawa kanarków i ptaków egzotycznych. Organizatorem wystawy jest Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Oddział w Pyskowicach, w którego imieniu serdecznie zapraszamy!

2011-11-09

W Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się finał konkursu „Strażnik miejski roku 2011", zorganizowanego z inicjatywy wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka. W konkursie wzięło udział 369 strażników straży miejskich województwa śląskiego z 20 jednostek straży. Zwyciężył Klaudiusz Szweda ze Straży Miejskiej w Radlinie, drugie miejsce zajął Bartosz Beza ze Straży Miejskiej w Pyskowicach, a trzecie Mariusz Wójcik ze Straży Miejskiej w Knurowie.

2011-11-08

Samorząd Pyskowic oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na uroczyste obchody 93. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbędą się 11-12 listopada br. w Pyskowicach.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę