Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2011 luty

2011-02-22

Samorząd Miasta Pyskowice, Radio Plus 96,2 fm oraz Fundacja Godula-Hope serdecznie zapraszają wszystkie Panie na bezpłatną akcję profilaktyczną pt. „Zadbaj o zdrowie swojego dziecka", która odbędzie się 27 lutego br. w godzinach 10.00-18.00 w Przychodni Remedium (ul. Paderewskiego 11) w Pyskowicach.

2011-02-21

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody - wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

2011-02-21

Ukazał się lutowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: LUTY nr 2 (172).

2011-02-17

W środę, 23 lutego o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się V sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2011-02-17

Rozstrzygnięto cieszący się ogromną popularnością plebiscyt zorganizowany przez „Dziennik Zachodni" na Sportowca Roku 2010 i Sportową Twarz Roku 2010 Gliwic i Powiatu Gliwickiego. Prezes, a zarazem zawodnik klubu Futsalowego Remedium (I liga polskiego futsalu) - Patryk Wojcik stanął tuż za podium, zajmując zaszczytne 5. miejsce w kategorii Sportowa Twarz Roku.

2011-02-17

Kilka osób zwróciło się do pracowników Urzędu Miejskiego z zapytaniem o prace prowadzone w Starym Parku. Zaniepokoiła ich przede wszystkim wycinka drzew. Tak jak informowaliśmy w ubiegłym roku, po modernizacji parku przy placu Piłsudskiego oraz Ogródka Jordanowskiego, Urząd Miejski przygotował projekt remontu Parku Miejskiego powszechnie zwanego Starym Parkiem. Pierwszym etapem była konieczność uporządkowania istniejącej zieleni.

2011-02-17

Serdecznie zachęcamy wszystkich rolników do udziału w III edycji konkursu pt. „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym i wykorzystanie dotacji Unii Europejskiej" z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie oraz znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem polskiego rolnictwa w Unii Europejskiej. Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd do Brukseli.

2011-02-10

W związku z nieobecnością Burmistrza Miasta Pyskowice w dniu 10.02.2011 r. skargi i wnioski mieszkańców będą przyjmowane przez Sekretarza Miasta (pok. 334).

2011-02-07

Urząd Miejski w Pyskowicach organizuje spotkanie z rolnikami i działkowiczami w celu powołania spółki wodnej na terenie Gminy Pyskowice. Spotkanie odbędzie się w tut. Urzędzie w dniu 22 lutego 2011r. o godz. 11.00 w sali sesyjnej.

2011-02-03

Burmistrz Miasta Pyskowice informuje, że w związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług z dniem 1 stycznia 2011 r. ulega zmianie wysokość podatku należnego od opłaty rocznej za użytkowanie wieczyste. W okresie od 1 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2013 r. do opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego ustanowionego po 1 maja 2004 r. doliczany jest podatek VAT w wysokości 23%.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę