Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2011 luty

2011-02-22

Samorząd Miasta Pyskowice, Radio Plus 96,2 fm oraz Fundacja Godula-Hope serdecznie zapraszają wszystkie Panie na bezpłatną akcję profilaktyczną pt. „Zadbaj o zdrowie swojego dziecka", która odbędzie się 27 lutego br. w godzinach 10.00-18.00 w Przychodni Remedium (ul. Paderewskiego 11) w Pyskowicach.

2011-02-21

Rozpoczęły się zapisy do XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", czyli oficjalnych Mistrzostw Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca. Na zdobywców Pucharu Tymbarku i tytułu Mistrzów Polski, obok wielkich emocji, czekają wspaniałe nagrody - wyjazd na imponujący stadion klubu Ajax Amsterdam oraz możliwość treningu w jednej z najlepszych, piłkarskich młodzieżowych szkółek świata.

2011-02-21

Ukazał się lutowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: LUTY nr 2 (172).

2011-02-17

W środę, 23 lutego o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się V sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2011-02-17

Rozstrzygnięto cieszący się ogromną popularnością plebiscyt zorganizowany przez „Dziennik Zachodni" na Sportowca Roku 2010 i Sportową Twarz Roku 2010 Gliwic i Powiatu Gliwickiego. Prezes, a zarazem zawodnik klubu Futsalowego Remedium (I liga polskiego futsalu) - Patryk Wojcik stanął tuż za podium, zajmując zaszczytne 5. miejsce w kategorii Sportowa Twarz Roku.

2011-02-17

Kilka osób zwróciło się do pracowników Urzędu Miejskiego z zapytaniem o prace prowadzone w Starym Parku. Zaniepokoiła ich przede wszystkim wycinka drzew. Tak jak informowaliśmy w ubiegłym roku, po modernizacji parku przy placu Piłsudskiego oraz Ogródka Jordanowskiego, Urząd Miejski przygotował projekt remontu Parku Miejskiego powszechnie zwanego Starym Parkiem. Pierwszym etapem była konieczność uporządkowania istniejącej zieleni.

2011-02-17

Serdecznie zachęcamy wszystkich rolników do udziału w III edycji konkursu pt. „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym i wykorzystanie dotacji Unii Europejskiej" z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy w rolnictwie oraz znajomości zagadnień związanych z funkcjonowaniem polskiego rolnictwa w Unii Europejskiej. Nagrodą główną w konkursie jest wyjazd do Brukseli.

2011-02-10

W związku z nieobecnością Burmistrza Miasta Pyskowice w dniu 10.02.2011 r. skargi i wnioski mieszkańców będą przyjmowane przez Sekretarza Miasta (pok. 334).

2011-02-07

Urząd Miejski w Pyskowicach organizuje spotkanie z rolnikami i działkowiczami w celu powołania spółki wodnej na terenie Gminy Pyskowice. Spotkanie odbędzie się w tut. Urzędzie w dniu 22 lutego 2011r. o godz. 11.00 w sali sesyjnej.

2011-02-03

Burmistrz Miasta Pyskowice informuje, że w związku z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług z dniem 1 stycznia 2011 r. ulega zmianie wysokość podatku należnego od opłaty rocznej za użytkowanie wieczyste. W okresie od 1 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2013 r. do opłat rocznych z tytułu użytkowania wieczystego ustanowionego po 1 maja 2004 r. doliczany jest podatek VAT w wysokości 23%.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę