Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2011 lipiec

2011-07-29
Zgodnie z zaleceniami Wojewody Śląskiego 1 sierpnia br. o godz. 17.00 na terenie Miasta Pyskowice zostanie przeprowadzony głośny test sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności  upamiętniający obchody 67. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.  W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający 3 minuty.
2011-07-26

Zapraszamy wszystkie dzieci do skorzystania z darmowego Mini Wesołego Miasteczka już 28 lipca br. (czwartek) w godz. 15.00-18.00 na dziedzińcu MOKiS. W programie: basenowe miasteczko, zamek dmuchany oraz malowanie buziek. W przypadku złych warunków pogodowych impreza nie odbędzie się! 

2011-07-25

30 lipca br. (sobota) w godzinach 10:00 - 14:00 na terenie Pyskowic odbędzie się zbiórka elektrośmieci czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego takiego jak: pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, monitory, komputery, laptopy, komórki, odkurzacze, żelazka, silniki, itp., oraz akumulatory i baterie. Elektrośmieci zawierają liczne szkodliwe i trujące substancje! Urządzenia oddane do zakładu przetwarzania zostaną poddane profesjonalnemu recyklingowi, a niebezpieczne substancje unieszkodliwione. Oddając sprzęt uprawnionym podmiotom chronimy środowisko!

2011-07-22

Burmistrz Miasta Pyskowice przypomina, że nasze miasto bierze udział w konkursie 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA. W związku z tym apeluje o oddawanie głosów na Pyskowice każdego dnia. Dodatkowo informuje, że dla dziesięciu najbardziej aktywnych mieszkańców, czyli lokalnych bohaterów przewidziane są listy gratulacyjne oraz zestawy upominkowe. Zachęcamy do głosowania na Pyskowice na www.nivea.pl.

2011-07-20

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia pierwszego etapu konkursu 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA. W chwili obecnej Pyskowice zajmują 16 miejsce. Dziękując wszystkim zaangażowanym w tę akcję, prosimy o dalszą mobilizację. Jeżeli do końca lipca utrzymamy się w pierwszej 25. otrzymamy gwarancję budowy placu zabaw! Zachęcamy do głosowania na Pyskowice na www.nivea.pl.

2011-07-19

W związku z ostatnimi, tragicznymi wypadkami z udziałem dzieci, Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalik wystąpił z apelem do Wójtów, Burmistrzów oraz Prezydentów Miast o podjęcie działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom korzystającym z samorządowych placów zabaw i boisk. Rzecznik przypomina, że odpowiedzialność za wyposażenie placów zabaw i boisk sportowych w bezpieczne urządzenia zależy od zarządzających nimi osób.

2011-07-14

Rada Powiatu Gliwickiego przyznała nagrody "Bene Meritus". W tym roku w kategorii zbiorowej wyróżniono pyskowicki Teatr młodzieżowy Carpe Diem oraz Koło Związku Górnośląskiego z Gierałtowic. Nagrody wręczone zostaną laureatom na następnej sesji Rady Powiatu Gliwickiego, która odbędzie się 31 sierpnia.

2011-07-13
Przypominamy o konkursie 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA. Niestety Pyskowice spadły w rankingu i zajmują 13 miejsce. Dziękując wszystkim zaangażowanym w tę akcję, prosimy o dalszą mobilizację. Jeżeli do końca lipca utrzymamy się w pierwszej 25. otrzymamy gwarancję budowy placu zabaw. Każda osoba, przez cały okres trwania konkursu, może raz dziennie zagłosować. Polećcie akcję rodzinie oraz znajomym i głosujcie na Pyskowice!
2011-07-07

Serdecznie zapraszamy na Festyn dla dzieci, który odbędzie się 15 lipca br. od godz. 17.00 na placu zabaw przy ul. Traugutta. W programie liczne konkursy, gry, zabawy ruchowe dla dzieci oraz zjeżdżalnia, trampolina i dmuchany zamek - GRATIS! Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody - NIESPODZIANKI!

2011-07-01

Przypominamy o konkursie 100 placów zabaw na 100 lat NIVEA. W chwili obecnej Pyskowice zajmują wysokie 2 miejsce! Dziękujemy serdecznie za każdy dotychczas oddany głos i zachęcamy do dalszej mobilizacji. Polećcie akcję rodzinie oraz znajomym i głosujcie na Pyskowice! www.nivea.pl

2011-07-01

W Pyskowicach uruchomione zostały bezpłatne punkty dostępu do Internetu. Na terenie miasta działają dwa infokioski zewnętrzne zlokalizowane na Rynku oraz przy Urzędzie Miejskim (ul. Strzelców Bytomskich 3) oraz infokiosk wewnętrzny, znajdujący się w Szpitalu Powiatowym (ul. Szpitalna 2). Z kolei hotspoty, czyli otwarte i dostępne publicznie punkty umożliwiające dostęp do Internetu najczęściej za pomocą sieci bezprzewodowej opartej na standardzie WiFi zlokalizowane są na Rynku oraz w okolicach skweru przy pl. Piłsudskiego. Dostęp do Internetu w tych punktach jest całkowicie bezpłatny, powszechny i bezpieczny.

2011-07-01

W środę 29 czerwca podczas IX sesji Rady Miejskiej w Pyskowicach jednogłośnie zostało udzielone przez radnych Rady Miejskiej absolutorium Burmistrzowi Miasta Wacławowi Kęsce z tytułu wykonania budżetu miasta za 2010r.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę