Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2012 grudzień

2012-12-31

W piątek, 28 grudnia br. na terenie wysypiska śmieci w Pyskowicach znaleziona została suczka rasy labrador. Poszukiwany jest właściciel psa. Jeśli nikt się po suczkę nie zgłosi trafi ona do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Miedarach. Szczegółowych informacji w sprawie udziela Straż Miejska w Pyskowicach. Kontakt pod nr tel. 986.

2012-12-31
W nadchodzącym 2013 Roku
zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności
w życiu osobistym i zawodowym, a także realizacji planów i marzeń
życzą Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta Pyskowice
2012-12-28

31 grudnia (poniedziałek) na pyskowickim Rynku od godz. 23.00 odbędzie się zabawa sylwestrowa. Na zgromadzonych czekać będzie pokaz sztucznych ogni oraz muzyka taneczna, a życzenia noworoczne Pyskowiczanom złoży Burmistrz Miasta. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

2012-12-28

W związku z organizacją zabawy sylwestrowej na pyskowickim Rynku zostaną wprowadzone ograniczenia w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach publicznych w rejonie planowanej imprezy plenerowej, w tym głównie w celu zapewnienia bezpieczeństwa pieszym, nastąpi ograniczenie prędkości do 30 km/h na ulicach Rynku. Ograniczenia w ruchu drogowym będą obowiązywały 31.12.2012r. w godz. od 21.00 do 02.00 dnia następnego.

2012-12-21
Wesołych, spokojnych i zdrowych

Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych

wszystkim Mieszkańcom Pyskowic

życzą Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta Pyskowice

2012-12-20

W Biurze Promocji i Współpracy z Zagranicą - Public Relations, pokój nr 226 (I piętro), można zakupić płyty DVD z najlepszymi fragmentami spektakli teatru Carpe Diem. Pięknie wydana płyta zawierająca profesjonalnie przygotowany i zmontowany materiał, wraz z książeczką kosztuje 18 złotych. Więcej o materiałach promocyjnych: Multimedia/Materiały promocyjne.

2012-12-19
Informujemy, iż z myślą o mieszkańcach Pyskowic i okolic w wigilię 24 grudnia br. (poniedziałek) będzie czynne do godzin południowych Targowisko Miejskie przy ul. strzelców Bytomskich.
2012-12-19
Rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, świetlic socjoterapeutycznych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży. Zwycięzców konkursu serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród, które odbędzie się 03.01.2013r. o godz. 11.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.
2012-12-19

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: GRUDZIEŃ NR 12 (194).

2012-12-14

W środę 19 grudnia br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2012-12-10

W piątek 14 grudnia br. o godz. 15.30 w oberży „U ALOJZA" w Dzierżnie odbędzie się Świąteczny Turniej Skata Sportowego. Zapisy przyjmowane są w oberży „U Alojza" do 13 grudnia br., tel. (32) 233 93 16, wpisowe 20 zł. Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody! Serdecznie zapraszamy.

2012-12-06

Firma IT Vision we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach prowadzi nabór do projektu „Własna działalność - szansa dla Ciebie", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2012-12-06

Stowarzyszenie GTW, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu oraz Samorząd Pyskowic zapraszają na III Amatorskie Zawody Wspinaczkowe o puchar Burmistrza Pyskowic, które odbędą się 8 grudnia br. (sobota) o godz. 9.00 w hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera.

2012-12-05

Stowarzyszenie LUDZIE MIASTA działające przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach zaprasza na warsztaty świąteczne dla dorosłych, które odbędą się 10 grudnia br. od godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu. Podczas warsztatów instruktorzy pokażą m.in. jak robić kartki metodą QUILLINGU oraz tworzyć ozdoby z masy solnej.Organizator gwarantuje dobrą zabawę i miłą atmosferę. Wstęp wolny!

2012-12-05

Kolejna, siódma już edycja Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Gliwickiego w Futsalu przeszła do historii. Pierwszy raz od roku 2007, kiedy to mistrzostwo zdobyli gospodarze turnieju - Policjanci z Komisariatu Policji w Pyskowicach, puchar nie wyjedzie z naszego miasta, gdyż mistrzostwo w pięknym stylu zdobyli reprezentanci Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Pyskowicach.

2012-12-04

8 i 9 grudnia br. na pyskowickim Rynku odbędzie się Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja, podczas którego dla odwiedzających przygotowane będą m.in. kramy i stragany, koncerty, występy artystyczne dla dzieci, a wszystko to we wspaniałym, świątecznym nastroju. Serdecznie zapraszamy!

2012-12-03

9 grudnia br. podczas Aukcji Malarstwa w Hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się licytacja wyjątkowego obiektu. Będzie to butelka czerwonego wina (numer katalogowy 97) z unikatową nalepką, która została własnoręcznie wykonana i podpisana przez artystę - Sławomira Elsnera. Szczególny jest też cel tej licytacji - pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na rehabilitację małego Jakuba Wyrostka, mieszkańca Pyskowic. Pomysłodawcą tej szlachetnej akcji jest dr W. Jerke - niemiecki lekarz okulista, kolekcjoner polskiej sztuki współczesnej, który urodził się i wychował w Pyskowicach. Więcej o Jakubie i całej akcji na: www.agraart.pl.

2012-12-03

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy plenerowej w dniach 8 i 9 grudnia br. pn. „Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja", zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach, która jest miejscem ww. imprezy.

2012-12-03

Informujemy, że 10 grudnia br. (poniedziałek) od godz. 9.00 po raz kolejny firma MEDICA z Łodzi będzie realizowała w Pyskowicach bezpłatne badania mammograficzne (dla kobiet w przedziale wiekowym 50-69 lat). Zapisy na badania prowadzone są w pokoju 103 (parter) Urzędu Miejskiego lub pod nr tel (32) 332 60 03. Przypominamy, że w ww. pokoju trwa wydawanie wyników badań, które zostały przeprowadzone w dniu 22 października br.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę