Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2012 grudzień

2012-12-31

W piątek, 28 grudnia br. na terenie wysypiska śmieci w Pyskowicach znaleziona została suczka rasy labrador. Poszukiwany jest właściciel psa. Jeśli nikt się po suczkę nie zgłosi trafi ona do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Miedarach. Szczegółowych informacji w sprawie udziela Straż Miejska w Pyskowicach. Kontakt pod nr tel. 986.

2012-12-31
W nadchodzącym 2013 Roku
zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności
w życiu osobistym i zawodowym, a także realizacji planów i marzeń
życzą Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta Pyskowice
2012-12-28

31 grudnia (poniedziałek) na pyskowickim Rynku od godz. 23.00 odbędzie się zabawa sylwestrowa. Na zgromadzonych czekać będzie pokaz sztucznych ogni oraz muzyka taneczna, a życzenia noworoczne Pyskowiczanom złoży Burmistrz Miasta. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

2012-12-28

W związku z organizacją zabawy sylwestrowej na pyskowickim Rynku zostaną wprowadzone ograniczenia w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach publicznych w rejonie planowanej imprezy plenerowej, w tym głównie w celu zapewnienia bezpieczeństwa pieszym, nastąpi ograniczenie prędkości do 30 km/h na ulicach Rynku. Ograniczenia w ruchu drogowym będą obowiązywały 31.12.2012r. w godz. od 21.00 do 02.00 dnia następnego.

2012-12-21
Wesołych, spokojnych i zdrowych

Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych

wszystkim Mieszkańcom Pyskowic

życzą Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta Pyskowice

2012-12-20

W Biurze Promocji i Współpracy z Zagranicą - Public Relations, pokój nr 226 (I piętro), można zakupić płyty DVD z najlepszymi fragmentami spektakli teatru Carpe Diem. Pięknie wydana płyta zawierająca profesjonalnie przygotowany i zmontowany materiał, wraz z książeczką kosztuje 18 złotych. Więcej o materiałach promocyjnych: Multimedia/Materiały promocyjne.

2012-12-19
Informujemy, iż z myślą o mieszkańcach Pyskowic i okolic w wigilię 24 grudnia br. (poniedziałek) będzie czynne do godzin południowych Targowisko Miejskie przy ul. strzelców Bytomskich.
2012-12-19
Rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, świetlic socjoterapeutycznych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży. Zwycięzców konkursu serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród, które odbędzie się 03.01.2013r. o godz. 11.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.
2012-12-19

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: GRUDZIEŃ NR 12 (194).

2012-12-14

W środę 19 grudnia br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2012-12-10

W piątek 14 grudnia br. o godz. 15.30 w oberży „U ALOJZA" w Dzierżnie odbędzie się Świąteczny Turniej Skata Sportowego. Zapisy przyjmowane są w oberży „U Alojza" do 13 grudnia br., tel. (32) 233 93 16, wpisowe 20 zł. Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody! Serdecznie zapraszamy.

2012-12-06

Firma IT Vision we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach prowadzi nabór do projektu „Własna działalność - szansa dla Ciebie", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2012-12-06

Stowarzyszenie GTW, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu oraz Samorząd Pyskowic zapraszają na III Amatorskie Zawody Wspinaczkowe o puchar Burmistrza Pyskowic, które odbędą się 8 grudnia br. (sobota) o godz. 9.00 w hali Widowiskowo-Sportowej im. Huberta Wagnera.

2012-12-05

Stowarzyszenie LUDZIE MIASTA działające przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach zaprasza na warsztaty świąteczne dla dorosłych, które odbędą się 10 grudnia br. od godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu. Podczas warsztatów instruktorzy pokażą m.in. jak robić kartki metodą QUILLINGU oraz tworzyć ozdoby z masy solnej.Organizator gwarantuje dobrą zabawę i miłą atmosferę. Wstęp wolny!

2012-12-05

Kolejna, siódma już edycja Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Gliwickiego w Futsalu przeszła do historii. Pierwszy raz od roku 2007, kiedy to mistrzostwo zdobyli gospodarze turnieju - Policjanci z Komisariatu Policji w Pyskowicach, puchar nie wyjedzie z naszego miasta, gdyż mistrzostwo w pięknym stylu zdobyli reprezentanci Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Pyskowicach.

2012-12-04

8 i 9 grudnia br. na pyskowickim Rynku odbędzie się Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja, podczas którego dla odwiedzających przygotowane będą m.in. kramy i stragany, koncerty, występy artystyczne dla dzieci, a wszystko to we wspaniałym, świątecznym nastroju. Serdecznie zapraszamy!

2012-12-03

9 grudnia br. podczas Aukcji Malarstwa w Hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się licytacja wyjątkowego obiektu. Będzie to butelka czerwonego wina (numer katalogowy 97) z unikatową nalepką, która została własnoręcznie wykonana i podpisana przez artystę - Sławomira Elsnera. Szczególny jest też cel tej licytacji - pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na rehabilitację małego Jakuba Wyrostka, mieszkańca Pyskowic. Pomysłodawcą tej szlachetnej akcji jest dr W. Jerke - niemiecki lekarz okulista, kolekcjoner polskiej sztuki współczesnej, który urodził się i wychował w Pyskowicach. Więcej o Jakubie i całej akcji na: www.agraart.pl.

2012-12-03

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy plenerowej w dniach 8 i 9 grudnia br. pn. „Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja", zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach, która jest miejscem ww. imprezy.

2012-12-03

Informujemy, że 10 grudnia br. (poniedziałek) od godz. 9.00 po raz kolejny firma MEDICA z Łodzi będzie realizowała w Pyskowicach bezpłatne badania mammograficzne (dla kobiet w przedziale wiekowym 50-69 lat). Zapisy na badania prowadzone są w pokoju 103 (parter) Urzędu Miejskiego lub pod nr tel (32) 332 60 03. Przypominamy, że w ww. pokoju trwa wydawanie wyników badań, które zostały przeprowadzone w dniu 22 października br.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę