Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2012 lipiec

2012-07-31

Serdecznie zapraszamy do Galerii "PODcień" w Ratuszu 3 sierpnia br. o godz. 17.00 na wystawę fotograficzną Mariana Hrehorowicza z cyklu spotkania w klubie Globtrotera pt. "Każdy ma swój Mount Everest".  Wstęp wolny!

2012-07-27

1 sierpnia o godz. 17.00 na terenie Miasta Pyskowice zostanie przeprowadzony głośny test sprawności syren alarmowych upamiętniający obchody 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający 3 minuty. Apel IPN w Katowicach dotyczący upamiętnienia rocznicy godziny "W".

2012-07-26

Drużyna Futsalu Remedium Pyskowice od nowego sezonu zagra w Ekstraklasie. Informację tę potwierdził już Patryk Wojcik - prezes klubu. Dzięki 3. miejscu w I lidze oraz odrobinie szczęścia (wycofaniu się Akademii FC Pniewy oraz nieskorzystaniu klubu TPH Polkowice z możliwości powrotu do ekstraklasy) pyskowicki zespół dostał szansę awansu do Ekstraklasy. Klub Remedium Pyskowice wyraził chęć przystąpienia do futsalowej „elity" i do końca lipca zobowiązał się do skompletowania i złożenia stosownych dokumentów oraz wniosków licencyjnych. Gratulujemy i życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach!

2012-07-25

Stowarzyszenie „Pyskowickie Narodziny", działające na rzecz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Oddziału Noworodkowego Szpitala Powiatowego w Pyskowicach, przekazało w użytkowanie tej placówce nowoczesny ultrasonograf. Urządzenie zostało zakupione z pieniędzy przekazywanych w formie darowizn i 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Ponadto w 2011 roku ze środków Stowarzyszenia zakupiono i przekazano do użytkowania aparat do bezinwazyjnego pomiaru poziomu bilirubiny u noworodków oraz nowoczesne wózki zabiegowe.

2012-07-23

27 lipca br. o godz. 10.00 na placu Kopernika odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży szkolnej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych turniej nie odbędzie się. Organizatorzy: Samorząd Miasta Pyskowice.

2012-07-18
W pobliżu ulicy Strzelców Bytomskich znaleziono komplet 3 kluczy z samochodu. Zostały one zabezpieczone i w chwili obecnej znajdują się na monitoringu Straży Miejskiej, kontakt: tel. 986.
2012-07-18

6 lipca br. rozstrzygnięto przetarg na budowę kompleksu boisk sportowych w ramach programu "Moje Boisko - Orlik 2012" w Pyskowicach przy ul. Wyzwolenia 4 (przy Szkole Podstawowej nr 6). Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MORIS-SPORT Sp. z o.o. z Warszawy. Oferowana cena brutto za wykonanie robót wynosi 1 098 055,14 zł. 12 lipca br. podpisano umowę na wykonanie robót, a 18 lipca nastąpiło przekazanie placu budowy, umożliwiające rozpoczęcie robót. Termin zakończenia robót planowany jest na 11 października br.

2012-07-16

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą - Public Relations powiększyło swoją ofertę gadżetów promocyjnych przeznaczonych do sprzedaży. W pokoju nr 226 (I piętro) można zakupić trójwymiarowe zakładki do książek z wizerunkiem Pyskowic w cenie 1,93 zł za sztukę. Więcej o materiałach promocyjnych: Multimedia/Materiały promocyjne.

2012-07-11
11 lipca br. ok. godz. 4 nad ranem w okolicach ulicy Armii Krajowej został znaleziony długowłosy owczarek niemiecki. Wszelkie informacje i kontakt - Straż Miejska w Pyskowicach, tel. 986, budynek Urzędu Miejskiego, ul. Strzelców Bytomskich 3; parter pok. 121,122. Właściciel proszony jest o zgłoszenie się po psa oraz o okazanie stosownych dokumentów potwierdzających jego posiadanie.
2012-07-03

Serdecznie zapraszamy na Festyn dla dzieci, który odbędzie się 13 lipca (piątek) od godziny 17.00 na placu zabaw przy ul. Traugutta. W programie liczne konkursy, gry, zabawy ruchowe dla dzieci, zjeżdżalnia, trampolina i dmuchany zamek. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody - niespodzianki! Uwaga: w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych festyn nie odbędzie się.

2012-07-02
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą - Public Relations powiększyło swoją ofertę gadżetów promocyjnych przeznaczonych do sprzedaży. W pokoju nr 226 (I piętro) można zakupić długopisy z logo Pyskowic dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarny, granatowy, zielony w cenie 1,59zł za sztukę. Więcej o materiałach promocyjnych: Multimedia/Materiały promocyjne.
Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę