Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2012 lipiec

2012-07-31

Serdecznie zapraszamy do Galerii "PODcień" w Ratuszu 3 sierpnia br. o godz. 17.00 na wystawę fotograficzną Mariana Hrehorowicza z cyklu spotkania w klubie Globtrotera pt. "Każdy ma swój Mount Everest".  Wstęp wolny!

2012-07-27

1 sierpnia o godz. 17.00 na terenie Miasta Pyskowice zostanie przeprowadzony głośny test sprawności syren alarmowych upamiętniający obchody 68. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający 3 minuty. Apel IPN w Katowicach dotyczący upamiętnienia rocznicy godziny "W".

2012-07-26

Drużyna Futsalu Remedium Pyskowice od nowego sezonu zagra w Ekstraklasie. Informację tę potwierdził już Patryk Wojcik - prezes klubu. Dzięki 3. miejscu w I lidze oraz odrobinie szczęścia (wycofaniu się Akademii FC Pniewy oraz nieskorzystaniu klubu TPH Polkowice z możliwości powrotu do ekstraklasy) pyskowicki zespół dostał szansę awansu do Ekstraklasy. Klub Remedium Pyskowice wyraził chęć przystąpienia do futsalowej „elity" i do końca lipca zobowiązał się do skompletowania i złożenia stosownych dokumentów oraz wniosków licencyjnych. Gratulujemy i życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach!

2012-07-25

Stowarzyszenie „Pyskowickie Narodziny", działające na rzecz Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Oddziału Noworodkowego Szpitala Powiatowego w Pyskowicach, przekazało w użytkowanie tej placówce nowoczesny ultrasonograf. Urządzenie zostało zakupione z pieniędzy przekazywanych w formie darowizn i 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Ponadto w 2011 roku ze środków Stowarzyszenia zakupiono i przekazano do użytkowania aparat do bezinwazyjnego pomiaru poziomu bilirubiny u noworodków oraz nowoczesne wózki zabiegowe.

2012-07-23

27 lipca br. o godz. 10.00 na placu Kopernika odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży szkolnej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych turniej nie odbędzie się. Organizatorzy: Samorząd Miasta Pyskowice.

2012-07-18
W pobliżu ulicy Strzelców Bytomskich znaleziono komplet 3 kluczy z samochodu. Zostały one zabezpieczone i w chwili obecnej znajdują się na monitoringu Straży Miejskiej, kontakt: tel. 986.
2012-07-18

6 lipca br. rozstrzygnięto przetarg na budowę kompleksu boisk sportowych w ramach programu "Moje Boisko - Orlik 2012" w Pyskowicach przy ul. Wyzwolenia 4 (przy Szkole Podstawowej nr 6). Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MORIS-SPORT Sp. z o.o. z Warszawy. Oferowana cena brutto za wykonanie robót wynosi 1 098 055,14 zł. 12 lipca br. podpisano umowę na wykonanie robót, a 18 lipca nastąpiło przekazanie placu budowy, umożliwiające rozpoczęcie robót. Termin zakończenia robót planowany jest na 11 października br.

2012-07-16

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą - Public Relations powiększyło swoją ofertę gadżetów promocyjnych przeznaczonych do sprzedaży. W pokoju nr 226 (I piętro) można zakupić trójwymiarowe zakładki do książek z wizerunkiem Pyskowic w cenie 1,93 zł za sztukę. Więcej o materiałach promocyjnych: Multimedia/Materiały promocyjne.

2012-07-11
11 lipca br. ok. godz. 4 nad ranem w okolicach ulicy Armii Krajowej został znaleziony długowłosy owczarek niemiecki. Wszelkie informacje i kontakt - Straż Miejska w Pyskowicach, tel. 986, budynek Urzędu Miejskiego, ul. Strzelców Bytomskich 3; parter pok. 121,122. Właściciel proszony jest o zgłoszenie się po psa oraz o okazanie stosownych dokumentów potwierdzających jego posiadanie.
2012-07-03

Serdecznie zapraszamy na Festyn dla dzieci, który odbędzie się 13 lipca (piątek) od godziny 17.00 na placu zabaw przy ul. Traugutta. W programie liczne konkursy, gry, zabawy ruchowe dla dzieci, zjeżdżalnia, trampolina i dmuchany zamek. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody - niespodzianki! Uwaga: w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych festyn nie odbędzie się.

2012-07-02
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą - Public Relations powiększyło swoją ofertę gadżetów promocyjnych przeznaczonych do sprzedaży. W pokoju nr 226 (I piętro) można zakupić długopisy z logo Pyskowic dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarny, granatowy, zielony w cenie 1,59zł za sztukę. Więcej o materiałach promocyjnych: Multimedia/Materiały promocyjne.
Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę