Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2013 grudzień

2013-12-30

W związku z organizacją zabawy sylwestrowej na pyskowickim Rynku 31 grudnia br. (wtorek) zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach publicznych bezpośrednio przylegających do płyty Rynku pieszym uczestnikom imprezy – głównie dzieciom i młodzieży nastąpi: wyłączenie z ogólnomiejskiego ruchu drogowego ulic w Rynku oraz wprowadzenie objazdów. Niezbędne zmiany w ruchu drogowym będą obowiązywały od godz. 22.00 w dniu 31.12.2013 r. (wtorek) do godz. 1.00 w dniu 01.01.2014 r. (środa).

2013-12-30

31 grudnia (wtorek) na pyskowickim Rynku od godz. 23.00 odbędzie się zabawa sylwestrowa. Na zgromadzonych czekać będzie pokaz sztucznych ogni oraz muzyka taneczna, a życzenia noworoczne pyskowiczanom złoży Burmistrz Miasta Wacław Kęska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Organizatorzy: Samorząd Pyskowic i Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach. 

2013-12-23

Wesołych, spokojnych i zdrowych

Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych

wszystkim Mieszkańcom Pyskowic

życzą Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta Pyskowice

2013-12-20

Rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, świetlic socjoterapeutycznych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Gminy Pyskowice. Zwycięzców konkursu (wyniki znajdują się w rozwinięciu wiadomości) serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystym wręczeniu nagród, które odbędzie się 13 stycznia 2014 r. o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Serdecznie gratulujemy! 

2013-12-19

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą – Public Relations Urzędu Miejskiego w Pyskowicach powiększyło swoją ofertę materiałów promocyjnych przeznaczonych do sprzedaży. W pokoju 226 (I piętro) UM w Pyskowicach można zakupić metalowe długopisy typu Touch Writer z wygrawerowanym logiem Pyskowic, z końcówką umożliwiającą pracę na urządzeniach wyposażonych w ekrany dotykowe. Idealnie nadają się one do tabletów czy smartfonów. Długopisy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym w cenie 2,47 zł za sztukę. Informacje o pozostałych materiałach promocyjnych oraz o sposobie ich dystrybucji dostępne są z zakładce: MULTIMEDIA/MATERIAŁY PROMOCYJNE.

2013-12-18

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bogatej oferty wycieczek, wyjazdów, zajęć organizowanych dla dzieci podczas ferii zimowych (20-31 stycznia 2014 roku) przez Urząd Miejski w Pyskowicach. Na wszystkie wycieczki i lodowiska zapisy przyjmowane będą od 7 stycznia 2014 roku w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, pok. 102. Przy zapisach wymagane są: pesel dziecka i zgoda rodziców.  Wszelkie informacje udzielane są pod numerem tel. (32) 332 60 77. Urząd nie prowadzi zapisów telefonicznych! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu ferii.

2013-12-16

Z myślą o mieszkańcach Pyskowic i okolic, 23 grudnia br. (poniedziałek) czynne będzie Targowisko Miejskie przy ul. Strzelców Bytomskich w Pyskowicach. 

2013-12-16

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: GRUDZIEŃ NR 12 (206).

2013-12-12

W środę 18 grudnia br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXXVIII sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2013-12-10

14 grudnia br. (sobota) w godzinach 11.00-13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach odbędzie się kolejna już „Zamieniada", czyli impreza podczas której można pozbyć się starych, niepotrzebnych już rzeczy, a przy okazji stać się właścicielem nowych przedmiotów. Przynosić można ubrania, biżuterię, wszelkie dodatki, ozdoby, książki, płyty itp. Szczegółowe informacje i zasady „Zamieniady" dostępne są na stronie internetowej: www.ludziemiastapce.hpu.pl. W imieniu organizatorów, pyskowickiego Stowarzyszenia Ludzie Miasta, serdecznie zapraszamy!

2013-12-09

15 grudnia br. (niedziela) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach odbędzie się Charytatywny Koncert Świąteczny dla Wojtka, członka pyskowickiego chóru gospel „Przebudzenie". Koncert organizowany jest przez jego przyjaciół i znajomych. Wojtek walczy z chorobą nowotworową. Środki pieniężne zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone na leczenie ciężko chorego mężczyzny. Wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Miedarzanie; Royal Family; chór gospel „Przebudzenie". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-09

12 grudnia br. (czwartek) o godz. 15.30 w Oberży "U Alojza" w Dzierżnie odbędzie się Świąteczny Turniej Skata Sportowego. Zapisy przyjmowane są w Oberży "U Alojza" do 11 grudnia br. lub pod nr tel. (32) 233 93 16. Wpisowe - 20 zł. Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-06

W związku ze zgłoszeniem do konkursu dużej ilości pięknych i oryginalnych kartek bożonarodzeniowych, Burmistrz Pyskowic postanowił nagrodzić wszystkich autorów prac. Wobec powyższego, wręczenie nagród odbędzie się 13 stycznia 2014 r. o godz. 10.00  w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-06

W związku z organizacją imprezy plenerowej w dniach 7 i 8 grudnia br. pn. „Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja", zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach, która jest miejscem ww. imprezy.

2013-12-04

W celu usprawnienia obsługi oraz podnoszenia poziomu wykonywania zadań publicznych przeprowadzane jest badanie oceny zadowolenia klienta z usług świadczonych przez Urząd Miejski w Pyskowicach. W Biurze Obsługi Interesanta (parter, pok. 107) dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest ankieta, którą należy anonimowo wypełnić i wrzucić do urny. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu i dziękujemy za wyrażenie opinii na temat pracy Urzędu. Zebrane opinie będą cenną wskazówką w ulepszaniu i usprawnianiu usług świadczonych przez Urząd Miejski w Pyskowicach.

2013-12-03

7 grudnia br. (sobota) od godziny 9.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera odbędą się zawody wspinaczkowe organizowane przez gliwickie Stowarzyszenie GTW, Samorząd Pyskowic oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu. IV Amatorskie Zawody Wspinaczkowe o Puchar Burmistrza Pyskowic odbędą się w czterech kategoriach wiekowych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału oraz do kibicowania wszystkim zawodnikom. Szczegółowe informacje i kontakt pod nr tel. 530-327-893.

2013-12-02

7 i 8 grudnia br. na pyskowickim Rynku odbędzie się Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja, podczas którego na odwiedzających czekać będą m.in. kramy i stragany, koncerty, występy artystyczne dla dzieci, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-02

12 grudnia br. (czwartek) o godzinie 17.00 w Galerii PODcień w Ratuszu odbędzie się otwarcie wystawy Diany Strociak i Barbary Chromec z gliwickiej Grupy Plastycznej FAUN pt. "Świat przez pryzmat kobiecego oka w kalejdoskopie barw". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę