Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2013 grudzień

2013-12-30

W związku z organizacją zabawy sylwestrowej na pyskowickim Rynku 31 grudnia br. (wtorek) zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach publicznych bezpośrednio przylegających do płyty Rynku pieszym uczestnikom imprezy – głównie dzieciom i młodzieży nastąpi: wyłączenie z ogólnomiejskiego ruchu drogowego ulic w Rynku oraz wprowadzenie objazdów. Niezbędne zmiany w ruchu drogowym będą obowiązywały od godz. 22.00 w dniu 31.12.2013 r. (wtorek) do godz. 1.00 w dniu 01.01.2014 r. (środa).

2013-12-30

31 grudnia (wtorek) na pyskowickim Rynku od godz. 23.00 odbędzie się zabawa sylwestrowa. Na zgromadzonych czekać będzie pokaz sztucznych ogni oraz muzyka taneczna, a życzenia noworoczne pyskowiczanom złoży Burmistrz Miasta Wacław Kęska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Organizatorzy: Samorząd Pyskowic i Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Pyskowicach. 

2013-12-23

Wesołych, spokojnych i zdrowych

Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych

wszystkim Mieszkańcom Pyskowic

życzą Rada Miejska oraz Burmistrz Miasta Pyskowice

2013-12-20

Rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą szopkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, świetlic socjoterapeutycznych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Gminy Pyskowice. Zwycięzców konkursu (wyniki znajdują się w rozwinięciu wiadomości) serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystym wręczeniu nagród, które odbędzie się 13 stycznia 2014 r. o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Serdecznie gratulujemy! 

2013-12-19

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą – Public Relations Urzędu Miejskiego w Pyskowicach powiększyło swoją ofertę materiałów promocyjnych przeznaczonych do sprzedaży. W pokoju 226 (I piętro) UM w Pyskowicach można zakupić metalowe długopisy typu Touch Writer z wygrawerowanym logiem Pyskowic, z końcówką umożliwiającą pracę na urządzeniach wyposażonych w ekrany dotykowe. Idealnie nadają się one do tabletów czy smartfonów. Długopisy dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym w cenie 2,47 zł za sztukę. Informacje o pozostałych materiałach promocyjnych oraz o sposobie ich dystrybucji dostępne są z zakładce: MULTIMEDIA/MATERIAŁY PROMOCYJNE.

2013-12-18

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bogatej oferty wycieczek, wyjazdów, zajęć organizowanych dla dzieci podczas ferii zimowych (20-31 stycznia 2014 roku) przez Urząd Miejski w Pyskowicach. Na wszystkie wycieczki i lodowiska zapisy przyjmowane będą od 7 stycznia 2014 roku w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, pok. 102. Przy zapisach wymagane są: pesel dziecka i zgoda rodziców.  Wszelkie informacje udzielane są pod numerem tel. (32) 332 60 77. Urząd nie prowadzi zapisów telefonicznych! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu ferii.

2013-12-16

Z myślą o mieszkańcach Pyskowic i okolic, 23 grudnia br. (poniedziałek) czynne będzie Targowisko Miejskie przy ul. Strzelców Bytomskich w Pyskowicach. 

2013-12-16

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: GRUDZIEŃ NR 12 (206).

2013-12-12

W środę 18 grudnia br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XXXVIII sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2013-12-10

14 grudnia br. (sobota) w godzinach 11.00-13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach odbędzie się kolejna już „Zamieniada", czyli impreza podczas której można pozbyć się starych, niepotrzebnych już rzeczy, a przy okazji stać się właścicielem nowych przedmiotów. Przynosić można ubrania, biżuterię, wszelkie dodatki, ozdoby, książki, płyty itp. Szczegółowe informacje i zasady „Zamieniady" dostępne są na stronie internetowej: www.ludziemiastapce.hpu.pl. W imieniu organizatorów, pyskowickiego Stowarzyszenia Ludzie Miasta, serdecznie zapraszamy!

2013-12-09

15 grudnia br. (niedziela) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Pyskowicach odbędzie się Charytatywny Koncert Świąteczny dla Wojtka, członka pyskowickiego chóru gospel „Przebudzenie". Koncert organizowany jest przez jego przyjaciół i znajomych. Wojtek walczy z chorobą nowotworową. Środki pieniężne zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone na leczenie ciężko chorego mężczyzny. Wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca Miedarzanie; Royal Family; chór gospel „Przebudzenie". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-09

12 grudnia br. (czwartek) o godz. 15.30 w Oberży "U Alojza" w Dzierżnie odbędzie się Świąteczny Turniej Skata Sportowego. Zapisy przyjmowane są w Oberży "U Alojza" do 11 grudnia br. lub pod nr tel. (32) 233 93 16. Wpisowe - 20 zł. Na zwycięzców turnieju czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-06

W związku ze zgłoszeniem do konkursu dużej ilości pięknych i oryginalnych kartek bożonarodzeniowych, Burmistrz Pyskowic postanowił nagrodzić wszystkich autorów prac. Wobec powyższego, wręczenie nagród odbędzie się 13 stycznia 2014 r. o godz. 10.00  w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-06

W związku z organizacją imprezy plenerowej w dniach 7 i 8 grudnia br. pn. „Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja", zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach, która jest miejscem ww. imprezy.

2013-12-04

W celu usprawnienia obsługi oraz podnoszenia poziomu wykonywania zadań publicznych przeprowadzane jest badanie oceny zadowolenia klienta z usług świadczonych przez Urząd Miejski w Pyskowicach. W Biurze Obsługi Interesanta (parter, pok. 107) dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest ankieta, którą należy anonimowo wypełnić i wrzucić do urny. Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu i dziękujemy za wyrażenie opinii na temat pracy Urzędu. Zebrane opinie będą cenną wskazówką w ulepszaniu i usprawnianiu usług świadczonych przez Urząd Miejski w Pyskowicach.

2013-12-03

7 grudnia br. (sobota) od godziny 9.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera odbędą się zawody wspinaczkowe organizowane przez gliwickie Stowarzyszenie GTW, Samorząd Pyskowic oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu. IV Amatorskie Zawody Wspinaczkowe o Puchar Burmistrza Pyskowic odbędą się w czterech kategoriach wiekowych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału oraz do kibicowania wszystkim zawodnikom. Szczegółowe informacje i kontakt pod nr tel. 530-327-893.

2013-12-02

7 i 8 grudnia br. na pyskowickim Rynku odbędzie się Festyn Świąteczny Świętego Mikołaja, podczas którego na odwiedzających czekać będą m.in. kramy i stragany, koncerty, występy artystyczne dla dzieci, spotkanie ze św. Mikołajem i wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

2013-12-02

12 grudnia br. (czwartek) o godzinie 17.00 w Galerii PODcień w Ratuszu odbędzie się otwarcie wystawy Diany Strociak i Barbary Chromec z gliwickiej Grupy Plastycznej FAUN pt. "Świat przez pryzmat kobiecego oka w kalejdoskopie barw". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę