Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2014 czerwiec

2014-06-27

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie Oddział w Gliwicach zaprasza wszystkie zainteresowane panie w wieku 50-69 lat (rocznik 1945 -1964) na bezpłatne badania mammograficzne. Panie z ww. przedziału wiekowego, które przez ostatnie 24 miesiące nie miały wykonywanego refundowanego badania mogą poddać się kolejnej mammografii. Badania będą prowadzone 4 i 7 lipca (piątek i poniedziałek) w godzinach 8.30 - 15.30, a od 8 do 10 lipca (wtorek, środa, czwartek) w godzinach 10.00 - 17.00 w mammobusie zlokalizowanym na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Pyskowicach. Badania będą prowadzone bez wstępnych zapisów. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-26

Informujemy, że firma Rossmann oprócz naboru do Centrum Logistycznego prowadzi również nabór pracowników do sklepu, który zostanie otwarty w Pyskowicach przy ul. Wojska Polskiego. Aplikuj

2014-06-24

28 czerwca br. (sobota) od godz. 10.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach odbędzie się otwarty turniej tenisa stołowego o mistrzostwo Pyskowic, na który zapraszają: Samorząd Pyskowic oraz Uczniowski Klub Sportowy "FENIX". 

2014-06-24

W związku z koniecznością zachowania obowiązującego w okresie rozliczeniowym wymiaru czasu pracy 1 lipca br. (wtorek) Urząd Miejski w Pyskowicach czynny będzie w godzinach 7.30- 13.30.

2014-06-24

W związku z organizacją imprezy plenerowej zaplanowanej w dniach 28 i 29 czerwca br. pn. „XV Dni Rodziny i XXIX Dni Pyskowic", zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach przylegających do placu gminnego położonego w trójkącie ulic: Wojska Polskiego, Dworcowej i Szpitalnej.

2014-06-23

27 czerwca br. (piątek) o godzinie 17.00 w Galerii Podcień w pyskowickim Ratuszu odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa i fotografii Kaziemierza i Łukasza Paździorny pt. "Malownicze Pyskowice". Wstęp wolny!

2014-06-20

W środę 25 czerwca br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XLIV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2014-06-17

Od 27 do 29 czerwca br. odbywać się będą w Pyskowicach XV Dni Rodziny i XXIX Dni Pyskowic. W piątek, 27 czerwca, zapraszamy na pyskowicki rynek, gdzie przedszkolaki uroczyście przemaszerują w barwnym korowodzie i odbiorą z rąk burmistrza Pyskowic klucz do miasta. W sobotę i niedzielę obchody tegorocznych Dni Pyskowic przeniosą się na „plac dożynkowy" przy zbiegu ulic: Szpitalna, Dworcowa, Wojska Polskiego, gdzie przez dwa dni trwać będzie huczna zabawa. W sobotę na pyskowickiej scenie zagrają m.in. Jamal i Happysad. W niedzielę będzie można usłyszeć m.in. największe przeboje Karin Stanek w programie coverowym czy pyskowicki chór gospel „Przebudzenie". Na zakończenie zaśpiewa Halina Frąckowiak. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-17

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: CZERWIEC NR 6 (212).

2014-06-12

Samorząd Pyskowic zaprasza dzieci i młodzież na Wakacje 2014! W programie atrakcyjne wycieczki jednodniowe, turniej tenisa stołowego, festyny wakacyjne. Na wszystkie wycieczki zapisy od 16 czerwca br. w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Pyskowicach pok. 102. Przy zapisach wymagane są: pesel dziecka i zgoda rodziców. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem tel. (32) 332 60 77. Szczegółowy plan wycieczek oraz festynów w rozwinięciu. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-09

13 czerwca br. (piątek) o godzienie 17.00 w Galerii Podcień w Ratuszu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy folkloru i historii Trójwsi Beskidzkiej prezentowanej przez Błażeja Kupskiego pt. "Ziglawy, rybizle i czutory". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-09

11 czerwca br. (środa) o godzinie 17.00 w Galerii Podcień w Ratuszu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pyskowickich kolekcjonerów i pasjonatów: Leopolda Krochmalskiego, Romana Wilka, Rolanda Skubały oraz Leszka Kłoczko pt. "Pozytywnie zakręceni". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-05

Filie Młodzieżowych Biur Pracy OHP w Pyskowicach, Gliwicach i Zabrzu zapraszają na Wakacyjne Targi Pracy w Gliwicach, które odbędą się 17 czerwca br. w godz. 10.00 – 13.00 w Centrum Organizacji Kulturalnych „Perełka" w Gliwicach przy ul. Studziennej 6 (budynek między Hotelem Silvia a Muzeum Willa Caro).

2014-06-05

Filia Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach dysponuje następującymi ofertami pracy dla osób uczacych się m.in. na okres wakacji letnich i nie tylko: pracownik magazynowy; kolporter ulotek; osoby do roznoszenia ulotek reklamowych i rozwieszania plakatów; pracownik pomocniczy hali marketu/wykładanie towaru; kasjer/kasjerka; obsługa imprez plenerowych; pracownik restauracji; pomocnik drukarza; hostessa/promotor. Szczegółowych informacji nt. powyższych ofert pracy udziela pracownik Filii Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach (ul. Strzelców Bytomskich 3). Biuro dysponuje również ofertami pracy stałej i krótkoterminowej dla absolwentów oraz osób pozostających bez pracy. Korzystanie z usług biura jest całkowicie bezpłatne. Przed zgłoszeniem się do biura prosimy najpierw o kontakt telefoniczny pod nr tel. (32) 332 60 05 lub e-mail: mbppyskowice@op.pl.

2014-06-03

11 czerwca br. (środa) o godz. 19.30 w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach odbędzie się spotkanie z Szymonem Hołownią pn. „Porozmawiajmy o świętości". Spotkanie zostanie poprzedzone koncertem pyskowickiego chóru gospel „Przebudzenie", który rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę