Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2014 czerwiec

2014-06-27

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie Oddział w Gliwicach zaprasza wszystkie zainteresowane panie w wieku 50-69 lat (rocznik 1945 -1964) na bezpłatne badania mammograficzne. Panie z ww. przedziału wiekowego, które przez ostatnie 24 miesiące nie miały wykonywanego refundowanego badania mogą poddać się kolejnej mammografii. Badania będą prowadzone 4 i 7 lipca (piątek i poniedziałek) w godzinach 8.30 - 15.30, a od 8 do 10 lipca (wtorek, środa, czwartek) w godzinach 10.00 - 17.00 w mammobusie zlokalizowanym na parkingu przy Urzędzie Miejskim w Pyskowicach. Badania będą prowadzone bez wstępnych zapisów. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-26

Informujemy, że firma Rossmann oprócz naboru do Centrum Logistycznego prowadzi również nabór pracowników do sklepu, który zostanie otwarty w Pyskowicach przy ul. Wojska Polskiego. Aplikuj

2014-06-24

28 czerwca br. (sobota) od godz. 10.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach odbędzie się otwarty turniej tenisa stołowego o mistrzostwo Pyskowic, na który zapraszają: Samorząd Pyskowic oraz Uczniowski Klub Sportowy "FENIX". 

2014-06-24

W związku z koniecznością zachowania obowiązującego w okresie rozliczeniowym wymiaru czasu pracy 1 lipca br. (wtorek) Urząd Miejski w Pyskowicach czynny będzie w godzinach 7.30- 13.30.

2014-06-24

W związku z organizacją imprezy plenerowej zaplanowanej w dniach 28 i 29 czerwca br. pn. „XV Dni Rodziny i XXIX Dni Pyskowic", zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach przylegających do placu gminnego położonego w trójkącie ulic: Wojska Polskiego, Dworcowej i Szpitalnej.

2014-06-23

27 czerwca br. (piątek) o godzinie 17.00 w Galerii Podcień w pyskowickim Ratuszu odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa i fotografii Kaziemierza i Łukasza Paździorny pt. "Malownicze Pyskowice". Wstęp wolny!

2014-06-20

W środę 25 czerwca br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XLIV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

2014-06-17

Od 27 do 29 czerwca br. odbywać się będą w Pyskowicach XV Dni Rodziny i XXIX Dni Pyskowic. W piątek, 27 czerwca, zapraszamy na pyskowicki rynek, gdzie przedszkolaki uroczyście przemaszerują w barwnym korowodzie i odbiorą z rąk burmistrza Pyskowic klucz do miasta. W sobotę i niedzielę obchody tegorocznych Dni Pyskowic przeniosą się na „plac dożynkowy" przy zbiegu ulic: Szpitalna, Dworcowa, Wojska Polskiego, gdzie przez dwa dni trwać będzie huczna zabawa. W sobotę na pyskowickiej scenie zagrają m.in. Jamal i Happysad. W niedzielę będzie można usłyszeć m.in. największe przeboje Karin Stanek w programie coverowym czy pyskowicki chór gospel „Przebudzenie". Na zakończenie zaśpiewa Halina Frąckowiak. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-17

Ukazał się nowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć na naszym serwisie internetowym: CZERWIEC NR 6 (212).

2014-06-12

Samorząd Pyskowic zaprasza dzieci i młodzież na Wakacje 2014! W programie atrakcyjne wycieczki jednodniowe, turniej tenisa stołowego, festyny wakacyjne. Na wszystkie wycieczki zapisy od 16 czerwca br. w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Pyskowicach pok. 102. Przy zapisach wymagane są: pesel dziecka i zgoda rodziców. Wszelkie informacje udzielane są pod numerem tel. (32) 332 60 77. Szczegółowy plan wycieczek oraz festynów w rozwinięciu. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-09

13 czerwca br. (piątek) o godzienie 17.00 w Galerii Podcień w Ratuszu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy folkloru i historii Trójwsi Beskidzkiej prezentowanej przez Błażeja Kupskiego pt. "Ziglawy, rybizle i czutory". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-09

11 czerwca br. (środa) o godzinie 17.00 w Galerii Podcień w Ratuszu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy pyskowickich kolekcjonerów i pasjonatów: Leopolda Krochmalskiego, Romana Wilka, Rolanda Skubały oraz Leszka Kłoczko pt. "Pozytywnie zakręceni". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

2014-06-05

Filie Młodzieżowych Biur Pracy OHP w Pyskowicach, Gliwicach i Zabrzu zapraszają na Wakacyjne Targi Pracy w Gliwicach, które odbędą się 17 czerwca br. w godz. 10.00 – 13.00 w Centrum Organizacji Kulturalnych „Perełka" w Gliwicach przy ul. Studziennej 6 (budynek między Hotelem Silvia a Muzeum Willa Caro).

2014-06-05

Filia Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach dysponuje następującymi ofertami pracy dla osób uczacych się m.in. na okres wakacji letnich i nie tylko: pracownik magazynowy; kolporter ulotek; osoby do roznoszenia ulotek reklamowych i rozwieszania plakatów; pracownik pomocniczy hali marketu/wykładanie towaru; kasjer/kasjerka; obsługa imprez plenerowych; pracownik restauracji; pomocnik drukarza; hostessa/promotor. Szczegółowych informacji nt. powyższych ofert pracy udziela pracownik Filii Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach (ul. Strzelców Bytomskich 3). Biuro dysponuje również ofertami pracy stałej i krótkoterminowej dla absolwentów oraz osób pozostających bez pracy. Korzystanie z usług biura jest całkowicie bezpłatne. Przed zgłoszeniem się do biura prosimy najpierw o kontakt telefoniczny pod nr tel. (32) 332 60 05 lub e-mail: mbppyskowice@op.pl.

2014-06-03

11 czerwca br. (środa) o godz. 19.30 w kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach odbędzie się spotkanie z Szymonem Hołownią pn. „Porozmawiajmy o świętości". Spotkanie zostanie poprzedzone koncertem pyskowickiego chóru gospel „Przebudzenie", który rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę