Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2015 listopad

Listopadowy numer "Przeglądu Pyskowickiego"
2015-11-25

Ukazał się nowy, listopadowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć w naszym serwisie internetowym: LISTOPAD NR 11 (229).

Dzień Otwarty Notariatu - plakat
2015-11-24

28 listopada (sobota) Samorząd Notarialny już po raz szósty organizuje Dzień Otwarty Notariatu, który odbędzie się w dwudziestu czterech miastach Polski. Honorowy Patronat nad organizowanym w tym roku Dniem Otwartym Notariatu objął Prezydent RP Andrzej Duda. Dzień Otwarty Notariatu jest ogólnopolską akcją poradniczą, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Porozmawiaj z notariuszem o dziedziczeniu". Tego dnia notariusze będą nieodpłatnie udzielać porad prawnych w tematyce przewodniej Dnia Otwartego Notariatu.

Kiermasz Świąteczny - plakat
2015-11-24

Serdecznie zapraszamy 29 listopada (niedziela) na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się przy kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach (plac księdza J. Chrząszcza). Początek imprezy o godzinie 16.00. W programie wiele atrakcji i niespodzianek dla całych rodzin m.in. programy artystyczne dla dzieci oraz spotkanie ze św. Mikołajem, a także stragany z ozdobami świątecznymi, piernikami czy domowymi przetworami.

Informacja Rady Miejskiej
2015-11-23

W czwartek 26 listopada o godzinie 14.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

Pomóż Danielowi i Innym - plakat
2015-11-18

6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w godzinach 10.00-16.00 odbędzie się akcja „Pomóż Danielowi i Innym". Daniel jest 19-letnim mieszkańcem Pyskowic, który zachorował na ostrą białaczkę. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest dla niego przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego. Zachęcamy do udziału w akcji i rejestrowania się w bazie dawców szpiku i komórek macierzystych. Zobacz ulotkę.

Święta Cecylia
2015-11-17

Serdecznie zapraszamy 21 listopada (sobota) o godz. 19.00 do kościoła pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach na koncert charytatywny pn. „Wieczór św. Cecylii". Podczas koncertu wystąpią: Schola Ichtis, zespół Gedeon, zespół Przebudzenie; Elżbieta Szarek - Bukowska; Ilona Jaworek; Modesta Gorol; Naira Ayvazyan. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na rzecz Kuby Bednarka na wsparcie zakupu windy oraz dla Przemka Primusa na zakup cewników do respiratora, niezbędnych w codziennej pielęgnacji Przemka.

Informacje Urzędu Miejskiego
2015-11-13

W związku z zamiarem powołania komisji konkursowej do oceny ofert składanych na realizację zadań publicznych w 2016 roku, realizowanych w ramach ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Burmistrz Miasta Pyskowice zaprasza organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów do udziału w pracach w/w komisji.

Infolinia dla bezdomnych
2015-11-12

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach informuje, że pod bezpłatnym numerem telefonu 800 100 022 jest dostępna całodobowo informacja o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego. W wymagających tego sytuacjach można również skorzystać z numerów alarmowych: 997 - Policja, 986 - Straż Miejska, 999 - Pogotowie Ratunkowe, 112 - Służby Ratownicze. Jednocześnie pod adresami: www.katowice.uw.gov.pl/wdzbizk/infolinia_dla_bezdomnych.html oraz www.katowice.uw.gov.pl/wdzps/placowki.html można zapoznać się z wykazem jednostek z całego terenu województwa świadczących pomoc osobom bezdomnym.

Informacje Urzędu Miejskiego
2015-11-12

Starostwo Powiatowe w Gliwicach organizuje Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów z terenu Powiatu Gliwickiego, który odbędzie się 19 listopada o godz. 16.00 w Domu Kultury w Knurowie przy ul. Górniczej 1. Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Spłecznych Starostwa Powiatowego w Gliwicach tel. 32 332 66 70, e-mail: pcop@starostwo.gliwice.pl do 16 listopada. Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne są w zakładce Co? Gdzie? Kiedy?/Wydarzenia kulturalne i sportowe/Wydział Kultury Sportu i Spraw Społecznych/Aktualne wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Stroiki bożonarodzeniowe wykonane w 2014 roku
2015-11-12

Zachęcamy dzieci z pyskowickich przedszkoli, szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną, podopiecznych świetlic środowiskowych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Gminy Pyskowice do udziału w konkursie na najciekawszy stroik bożonarodzeniowy. Prace należy składać w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego, pok. 102 w terminie do 3 grudnia br.

Informacja Urzedu Miejskiego
2015-11-10

Informujemy, że kontynuowana będzie akcja realizowanych od wielu lat nieodpłatnych szczepień 3-letnich dzieci przeciwko meningokokom. W 2015 roku szczepione będą dzieci urodzone w 2012 roku, a w następnych latach wg harmonogramu.

Ochotnicze Hufce Pracy - logo
2015-11-10

Ochotnicze Hufce Pracy – Punkt Pośrednictwa Pracy w Pyskowicach dysponuje ofertami pracy dla osób uczących się: kontroler jakości, tajemniczy klient, pomocnik magazyniera – drukarni, kolportaż ulotek oraz dla osób bezrobotnych: magazynier, kolporter ulotek, kontroler jakości, operator maszyn, konsultant telefoniczny, pracownik produkcji, sprzedawca, opiekun/ka osoby starszej, sortowanie cebulek kwiatowych przy taśmie (oferta pracy za granicą – Holandia).

Turniej młodzików w piłce siatkowej - plakat
2015-11-06

Serdecznie zapraszamy 7 listopada (sobota) o godz. 10.00 do hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera (ul. Strzelców Bytomskich 1a) na Turniej Młodzików w piłce siatkowej. Zagrają drużyny: MKRS Pyskowice, AZS 2020 Częstochowa II oraz UKS Olimpia Katowice. Wstęp wolny!

FC REMEDIUM HYBRYD PYSKOWICE - KP MAREX CHORZÓW - plakat
2015-11-04

7 listopada (sobota) o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach (ul. Strzelców Bytomskich 1a) w ramach pierwszej ligi polskiego futsalu odbędzie się mecz FC Remedium Hybryd Pyskowice - KP Marex Chorzów. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich pyskowiczan do wspólnego kibicowania naszej drużynie.

Winda dla Kuby - koncert charytatywny - plakat
2015-11-04

Serdecznie zapraszamy 8 listopada (niedziela) do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu na koncert charytatywny dla Kuby. Podczas wydarzenia wystąpią: Zespół Przebudzenie, Spatial i C-Bool. Odbędzie się również sprzedaż cegiełek, licytacje oraz losowanie nagród głównych. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup windy niezbędnej do normalnego funkcjonowania chłopca i jego rodziny.

Obchody Święta Niepodległości - plakat
2015-11-04

Samorząd Pyskowic oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na uroczyste obchody 97. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbędą się 11 listopada w Pyskowicach. W ramach uroczystości odbędzie się m.in. msza św. w intencji ojczyzny, uroczystości rocznicowe pod Pomnikiem Patriotycznym oraz spektakl w wykonaniu młodzieżowego teatru Carpe Diem pt. "Kurna chata, czyli ani słowa o polityce".

"Pyskowice, grafika, obiektarium" - wystawa
2015-11-02

6 listopada br. (piątek) o godz. 18.00 w Galerii PODcień w pyskowickim ratuszu odbędzie się wernisaż prac Mirosława Słomskiego „Pyskowice, grafika, obiektarium”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Unia Europejska - Pozyskane dotacje
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę