Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Koronawirus
Koronawirus - nowy rok szkolny - ważne informacje dla rodziców
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Wykaz numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
infoGZM - portal wiedzy o Metropolii
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2015 listopad

Listopadowy numer "Przeglądu Pyskowickiego"
2015-11-25

Ukazał się nowy, listopadowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć w naszym serwisie internetowym: LISTOPAD NR 11 (229).

Dzień Otwarty Notariatu - plakat
2015-11-24

28 listopada (sobota) Samorząd Notarialny już po raz szósty organizuje Dzień Otwarty Notariatu, który odbędzie się w dwudziestu czterech miastach Polski. Honorowy Patronat nad organizowanym w tym roku Dniem Otwartym Notariatu objął Prezydent RP Andrzej Duda. Dzień Otwarty Notariatu jest ogólnopolską akcją poradniczą, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Porozmawiaj z notariuszem o dziedziczeniu". Tego dnia notariusze będą nieodpłatnie udzielać porad prawnych w tematyce przewodniej Dnia Otwartego Notariatu.

Kiermasz Świąteczny - plakat
2015-11-24

Serdecznie zapraszamy 29 listopada (niedziela) na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się przy kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach (plac księdza J. Chrząszcza). Początek imprezy o godzinie 16.00. W programie wiele atrakcji i niespodzianek dla całych rodzin m.in. programy artystyczne dla dzieci oraz spotkanie ze św. Mikołajem, a także stragany z ozdobami świątecznymi, piernikami czy domowymi przetworami.

Informacja Rady Miejskiej
2015-11-23

W czwartek 26 listopada o godzinie 14.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się XV sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach.

Pomóż Danielowi i Innym - plakat
2015-11-18

6 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w godzinach 10.00-16.00 odbędzie się akcja „Pomóż Danielowi i Innym". Daniel jest 19-letnim mieszkańcem Pyskowic, który zachorował na ostrą białaczkę. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest dla niego przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego. Zachęcamy do udziału w akcji i rejestrowania się w bazie dawców szpiku i komórek macierzystych. Zobacz ulotkę.

Święta Cecylia
2015-11-17

Serdecznie zapraszamy 21 listopada (sobota) o godz. 19.00 do kościoła pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Pyskowicach na koncert charytatywny pn. „Wieczór św. Cecylii". Podczas koncertu wystąpią: Schola Ichtis, zespół Gedeon, zespół Przebudzenie; Elżbieta Szarek - Bukowska; Ilona Jaworek; Modesta Gorol; Naira Ayvazyan. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na rzecz Kuby Bednarka na wsparcie zakupu windy oraz dla Przemka Primusa na zakup cewników do respiratora, niezbędnych w codziennej pielęgnacji Przemka.

Informacje Urzędu Miejskiego
2015-11-13

W związku z zamiarem powołania komisji konkursowej do oceny ofert składanych na realizację zadań publicznych w 2016 roku, realizowanych w ramach ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Burmistrz Miasta Pyskowice zaprasza organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów do udziału w pracach w/w komisji.

Infolinia dla bezdomnych
2015-11-12

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach informuje, że pod bezpłatnym numerem telefonu 800 100 022 jest dostępna całodobowo informacja o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego. W wymagających tego sytuacjach można również skorzystać z numerów alarmowych: 997 - Policja, 986 - Straż Miejska, 999 - Pogotowie Ratunkowe, 112 - Służby Ratownicze. Jednocześnie pod adresami: www.katowice.uw.gov.pl/wdzbizk/infolinia_dla_bezdomnych.html oraz www.katowice.uw.gov.pl/wdzps/placowki.html można zapoznać się z wykazem jednostek z całego terenu województwa świadczących pomoc osobom bezdomnym.

Informacje Urzędu Miejskiego
2015-11-12

Starostwo Powiatowe w Gliwicach organizuje Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów z terenu Powiatu Gliwickiego, który odbędzie się 19 listopada o godz. 16.00 w Domu Kultury w Knurowie przy ul. Górniczej 1. Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Spłecznych Starostwa Powiatowego w Gliwicach tel. 32 332 66 70, e-mail: pcop@starostwo.gliwice.pl do 16 listopada. Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne są w zakładce Co? Gdzie? Kiedy?/Wydarzenia kulturalne i sportowe/Wydział Kultury Sportu i Spraw Społecznych/Aktualne wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Stroiki bożonarodzeniowe wykonane w 2014 roku
2015-11-12

Zachęcamy dzieci z pyskowickich przedszkoli, szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną, podopiecznych świetlic środowiskowych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży na terenie Gminy Pyskowice do udziału w konkursie na najciekawszy stroik bożonarodzeniowy. Prace należy składać w Wydziale Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego, pok. 102 w terminie do 3 grudnia br.

Informacja Urzedu Miejskiego
2015-11-10

Informujemy, że kontynuowana będzie akcja realizowanych od wielu lat nieodpłatnych szczepień 3-letnich dzieci przeciwko meningokokom. W 2015 roku szczepione będą dzieci urodzone w 2012 roku, a w następnych latach wg harmonogramu.

Ochotnicze Hufce Pracy - logo
2015-11-10

Ochotnicze Hufce Pracy – Punkt Pośrednictwa Pracy w Pyskowicach dysponuje ofertami pracy dla osób uczących się: kontroler jakości, tajemniczy klient, pomocnik magazyniera – drukarni, kolportaż ulotek oraz dla osób bezrobotnych: magazynier, kolporter ulotek, kontroler jakości, operator maszyn, konsultant telefoniczny, pracownik produkcji, sprzedawca, opiekun/ka osoby starszej, sortowanie cebulek kwiatowych przy taśmie (oferta pracy za granicą – Holandia).

Turniej młodzików w piłce siatkowej - plakat
2015-11-06

Serdecznie zapraszamy 7 listopada (sobota) o godz. 10.00 do hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera (ul. Strzelców Bytomskich 1a) na Turniej Młodzików w piłce siatkowej. Zagrają drużyny: MKRS Pyskowice, AZS 2020 Częstochowa II oraz UKS Olimpia Katowice. Wstęp wolny!

FC REMEDIUM HYBRYD PYSKOWICE - KP MAREX CHORZÓW - plakat
2015-11-04

7 listopada (sobota) o godz. 18.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach (ul. Strzelców Bytomskich 1a) w ramach pierwszej ligi polskiego futsalu odbędzie się mecz FC Remedium Hybryd Pyskowice - KP Marex Chorzów. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich pyskowiczan do wspólnego kibicowania naszej drużynie.

Winda dla Kuby - koncert charytatywny - plakat
2015-11-04

Serdecznie zapraszamy 8 listopada (niedziela) do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu na koncert charytatywny dla Kuby. Podczas wydarzenia wystąpią: Zespół Przebudzenie, Spatial i C-Bool. Odbędzie się również sprzedaż cegiełek, licytacje oraz losowanie nagród głównych. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup windy niezbędnej do normalnego funkcjonowania chłopca i jego rodziny.

Obchody Święta Niepodległości - plakat
2015-11-04

Samorząd Pyskowic oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na uroczyste obchody 97. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbędą się 11 listopada w Pyskowicach. W ramach uroczystości odbędzie się m.in. msza św. w intencji ojczyzny, uroczystości rocznicowe pod Pomnikiem Patriotycznym oraz spektakl w wykonaniu młodzieżowego teatru Carpe Diem pt. "Kurna chata, czyli ani słowa o polityce".

"Pyskowice, grafika, obiektarium" - wystawa
2015-11-02

6 listopada br. (piątek) o godz. 18.00 w Galerii PODcień w pyskowickim ratuszu odbędzie się wernisaż prac Mirosława Słomskiego „Pyskowice, grafika, obiektarium”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę