Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • I Pyskowicki Bieg Mamuta
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
Gison - system informacji przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

Archiwum: 2019 kwiecień

KWIETNIOWA SESJA RADY MIEJSKIEJ
2019-04-18

W czwartek 25 kwietnia br., w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego (parter) o godz. 14.30, odbędzie się VII sesja Rady Miejskiej w Pyskowicach. Przypominamy, że w tygodniu, w którym w czwartek odbywa się sesja Rady Miejskiej, Burmistrz Miasta przyjmuje skargi i wnioski w godzinach 10.00-12.00, natomiast wyznaczeni pracownicy w godzinach 15.00-17.00.

KWIETNIOWY NUMER "PRZEGLĄDU PYSKOWICKIEGO"
2019-04-18

Ukazał się nowy, marcowy numer "Przeglądu Pyskowickiego". Można go również znaleźć w naszym serwisie internetowym: KWIECIEŃ NR 4 (270).

INFORMACJA  DLA OSÓB HANDLUJĄCYCH NA TARGOWISKU
2019-04-16

Uprzejmie informujemy, że w środę 17.04.2019 r. o godz. 13.30 na górnej płycie targowiska odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich osób handlujących.

I PYSKOWICKI BIEG MAMUTA
2019-04-16

Samorząd Miasta Pyskowice oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu, zapraszają mieszkańców Pyskowic i okolic do udziału w I Pyskowickim Biegu Mamuta.
Wydarzenie odbędzie się 12 maja br. (niedziela) na Stadionie Sportowym znajdującym się przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 79. Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę biegu.

DIENNY DOM "SENIOR+" - PRACA
2019-04-15

Kierownik Dziennego Domu „Senior+" w Pyskowicach zaprasza 18 kwietnia br. o godz. 12.00 na spotkanie organizacyjne do siedziby placówki przy ul. Cichej 1, osoby dyspozycyjne i chętne do pracy na stanowiskach: opiekun osób starszych/animator oraz pracownik obsługi (personel sprzątający/kucharz). Prosimy o zabranie ze sobą dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na w.w stanowiska.

UCHWAŁA KRAJOBRAZOWA - PODSUMOWANIE ANKIETY
2019-04-12

Zakończono konsultacje społeczne dotyczące "uchwały krajobrazowej", która określa zasady i warunki sytuowania na terenie miasta Pyskowice obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane. W terminie przewidzianym Zarządzeniem Burmistrza Pyskowic wpłynęło łącznie 78 ankiet.  Na stronie https://www.pyskowice.pl/planowanie-przestrzenne/uchwala-krajobrazowa.html zamieszczamy protokół z przeprowadzonych konsultacji.

OGÓLNOPOLSKA AKCJA "#SegregujeMy"
2019-04-09

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "#SegregujeMy". Ochrona środowiska, ekologia to tematy niezwykle ważne. Dlatego też CRL podjęło się organizacji akcji, która łącząc naukę z zabawą przyczyni się do zwiększenia świadomości wśród najmłodszych.

PYSKOWICKI BUDŻET OBYWATELSKI – PREZENTACJA ZADAŃ
2019-04-09

Trwa trzecia edycja Pyskowickiego Budżetu Obywatelskiego. Po etapach składania wniosków i ich weryfikacji przyszła pora na promocję zakwalifikowanych do głosowania zadań, a zaraz po niej, na najważniejszą część procedury, czyli na głosowanie. Dlatego też zapraszamy wszystkich pyskowiczan na stronę www.pyskowice.pl/budzetobywatelski, do zapoznania się z zadaniami, które w tej edycji PBO zostały zakwalifikowane do głosowania.

INFORMACJA DLA RODZICÓW W ZWIĄZKU ZE STRAJKIEM NAUCZYCIELI
2019-04-08

W związku z trwającym strajkiem nauczycieli przekazujemy informację Burmistrza Pyskowic Adama Wójcika.

2019-04-04

Informujemy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego po północno-wschodniej stronie Gminy Pyskowice wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w dniach od 4 kwietnia 2019 r. do 25 kwietnia 2019 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3, w Wydziale Planowania Przestrzennego i Inwestycji (pok. 334 II piętro), w godzinach pracy Urzędu.

2019-04-04

Szanowni Rodzice,

zakończone referenda w sprawie strajku nauczycieli potwierdziły, że wszystkie publiczne szkoły i placówki oświatowe z terenu Pyskowic przystępują do protestu.

Dyrektorzy miejskich jednostek oświatowych wiedzą już ilu nauczycieli w anonimowej ankiecie zadeklarowało udział w strajku. W przypadku Pyskowic sparaliżowana została możliwość zapewnienia opieki i zajęć edukacyjnych.

DZIENNY DOM "SENIOR+"
2019-04-02

W kwietniu br. w Pyskowicach przy ul. Cichej 1, rozpoczyna swoją działalność Dzienny Dom "SENIOR+".
Serdecznie zapraszamy mieszkańców w wieku 60+ do udziału w zajęciach i usługach oferowanych przez Dzienny Dom „Senior+.

 

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę