APEL DO ŚWIADKÓW WYPADKU

2010-07-27
Ponawiamy apel rodziców 9-letniej Samueli, która została potrącona w dniu 8 lipca br. na przejściu dla pieszych wracając ze sklepu LIDL, w bezpośrednim jego sąsiedztwie. W związku z niejasnościami dotyczącymi wyjaśnienia okoliczności wypadku poszukiwane są zdjęcia, zrobione przez przechodniów. Prosimy o przesyłanie zdjęć na adres e-mail  rodziców: sp9p@wp.pl.

Poszkodowana dziewczynka w stanie krytycznym została przetransportowana helikopterem ratunkowym do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - Ligocie. Cztery doby walczyła o życie na oddziale OIOM - przeżyła. Doznała złamania kości czaszki skroniowej i ciemieniowej z wylewem w obszarze złamania, sześć punktów uszkodzeń mózgu z wylewami krwawymi uszkodzenia splotu nerwowego. Obecnie stan jest stabilny od trzech dni uczy się chodzić ma niedowład prawej ręki. Nadal przebywa w katowickim szpitalu.

 

Bardzo prosimy wszystkie osoby mogące pomóc wyjaśnić okoliczności tego wypadku o kontakt z rodzicami Samueli tel.664 864 438, 666 529 311 lub Komisariatem Policji w Pyskowicach.