Bilety autobusowe dla pracowników? Niezły pomysł!

2022-03-08

Zarząd Transportu Metropolitalnego, organizator komunikacji miejskiej w aglomeracji górnośląskiej, przygotował specjalną ,,Ofertę dla Pracodawców". Celem działania jest ograniczenie emisji spalin i poprawa czystości powietrza poprzez zmniejszenie udziału transportu indywidualnego na rzecz zbiorowego.

Żołty autobus przegubowy, ujęcie z bocznej perpektywy

Komunikacja miejska jest niezbędnym elementem funkcjonowania współczesnych miast, a zagadnienia zrównoważonej mobilności ważne dla wielu firm. W odpowiedzi na te potrzeby ZTM stworzył propozycję dla przedsiębiorców, która pozwala promować bardziej ekologiczne wybory na co dzień. W ofercie ZTM znajdą nie tylko pakiety upustów od cen biletów dla pracowników, ale pakiet działań PR-owych, m.in. przyznanie tytułu partnera ZTM , wraz z kampanią wizerunkową, a także możliwość nieodpłatnego korzystania z nośników reklamowych ZTM.

Przystqpienie do programu jest łatwe i proste, odbywa się w kilku krokach. Zainteresowani przedsiębiorcy mogą dopytać o szczegóły dzwoniąc do ZTM na numer 32 74 38 4031503.