Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
  • Kolej na Pyskowice
Wybory prezydenckie 2020
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

CO TAM SŁYCHAĆ W PYSKOWICACH? DOWIECIE SIĘ Z NAJNOWSZEGO "PRZEGLĄDU PYSKOWICKIEGO"

2020-06-24

Szanowni Czytelnicy, miło jest nam już po raz drugi w tym miesiącu przywitać się z Państwem. Jak wszyscy i my nadrabiamy zaległości. I jak Wy - cieszymy się wiosną. Choć wirus  wciąż jest obecny, na szczęście możemy znów spacerować i cieszyć się świeżym powietrzem. Do tego, żeby wyjść z domu w słoneczne dni, zaprasza kwitnąca wokół zieleń. Przystrojone w kwiaty Pyskowice to jeden z tematów czerwcowego „Przeglądu Pyskowickiego”.   

CO TAM SŁYCHAĆ W PYSKOWICACH? DOWIECIE SIĘ Z NAJNOWSZEGO "PRZEGLĄDU PYSKOWICKIEGO"

O czym jeszcze przeczytacie? Uroki Parku Miejskiego po rewitalizacji, nowe inwestycje samorządu w poprawę jakości powietrza i czystość przyrody, wakacyjna moc atrakcji od Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu, czyli spotkania z kulturą, sztuką i przyrodą  – to tylko niektóre z poruszonych przez nas spraw. Szczególnej uwadze polecamy projekt uruchomienia szybkiego, kolejowego połączenia naszego miasta z Gliwicami.  Inwestycja to szansa na przyszłość Pyskowic. Do końca czerwca czekamy na Wasze głosy w tej sprawie w internetowej sondzie.


„27 maja świętowaliśmy 30 lat samorządności w Polsce. Trzy dekady temu odbyły się pierwsze w pełni wolne wybory w naszym kraju po II wojnie światowej. To wtedy po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat mogliśmy decydować o przyszłości naszej ojczyzny w sposób całkowicie niezależny. (…) Jubileusz wyborów to niepowtarzalna okazja, aby podziękować Wam, Drodzy Mieszkańcy. (…) Wykorzystaliście szansę, by mówić głośno o lokalnych potrzebach, by tworzyć oddolne inicjatywy, by stworzyć społeczeństwo prawdziwie obywatelskie. Dlatego, kiedy to tylko możliwe, z taką uwagą słuchamy Waszego zdania w sprawach ważnych dla naszego miasta i dla Was” - zwraca się do mieszkańców we słowie wstępnym burmistrz Pyskowic Adam Wójcik.


Najnowszy numer „PP” można przeczytać również w internecie. Wydanie elektroniczne dostępne jest w naszym serwisie: CZERWIEC NR 6 (284).

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę