Czerwonograd dziękuje za pomoc i serce

2022-03-09

Mer Czerwonogradu Andriej Zaliwski w imieniu rady tego miasta złożył na ręce burmistrza Pyskowic Adama Wójcika podziękowania dla polskich przyjaciół. W swoim liście serdecznie dziękuje organizatorom zbiórek, wolontariuszom i każdej osobie, która włączyła się w pomoc.

Składając wyrazy wdzięczności, podkreśla, jak w tych ciężkich dla Ukrainy czasach ważny jest każdy gest solidarności i dobroci. Pozwala to mieć naszym wschodnim sąsiadom przekonanie, że nie są sami w w swojej walce z podstępnym i niebezpiecznym wrogiem, który wdarł się do ich domu i zagraża całej Europie oraz światu.

A. Zaliwski wielokrotnie w swoich słowach składa podziękowania za serce wkładane w pomoc mieszkańcom Ukrainy, a zamyka je prośbą do burmistrza Adama Wójcika o przekazanie wyrazów wdzięczności wszystkim mieszkańcom Pyskowic i każdej osobie, które dzielą się wsparciem na miejscu, w Polsce, opiekując się ofiarami wojny.

„Kiedy jesteśmy jednością – jesteśmy wszechmocni. Wygrajmy razem!” - kończy swój list Andriej Zaliwski, mer Czerwonogradu.