Darmowa pomoc psychologiczna w związku z epidemią

2020-10-12

Boisz się, masz trudności z zasypianiem, nie możesz opanować lęku  wywołanego epidemią wirusa COVID-19? Teraz możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologicznej w ramach grup wsparcia online. Wsparcie dofinansowuje samorząd województwa śląskiego.

Logotyp projektu grupa wsparcia, kierowanego do osób z poczuciem lęku przed epidemią

Z doświadczeniem wzmożonego napięcia emocjonalnego bardzo trudno jest sobie poradzić. Natłok myśli, zastanawianie się jak odnajdziemy się na rynku pracy po ustaniu pandemii, jak będziemy dalej funkcjonować w zmienionej rzeczywistości - to problemy, z jakimi zmaga się od pewnego czasu większość Polaków.


Fundacja ADRA proponuje udział w grupie wsparcia w czasie, gdy izolacja i kwarantanna mają niebagatelny wpływ na wszystkich. Dzięki grupie można bezpiecznie i anonimowo podzielić się własnymi przeżyciami, wymienić doświadczeniami, pomysłami, otrzymać wsparcie. Można tu spotkać ludzi, którzy przeżywają te same problemy, którzy nie ocenią i nie skrytykują, ale zrozumieją i wesprą. Można też skorzystać z porady specjalistów.  Możliwa jest również indywidualna konsultacja psychologiczna.


Nabór do grupy wsparcia jest ciągły. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: https://grupawsparcia.pl/portal/grupy/9/wojewodztwo-slaskie/72

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z samorządu województwa śląskiego z zakresu zdrowia publicznego pod nazwą "Promocja Zdrowia Psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym".