DORADCA DS. ELEKTRONICZNYCH ZWOLNIEŃ LEKARSKICH

2018-05-18

W Oddziale ZUS w Zabrzu oraz we wszystkich terenowych jednostkach - Inspektoracie ZUS w Tarnowskich Górach, Biurze Terenowym ZUS w Bytomiu i Gliwicach oraz Punkcie Informacyjnym ZUS w Piekarach Śląskich – w Salach Obsługi Klientów można skorzystać z usług doradcy ds. e-ZLA (elektronicznych zwolnień lekarskich). Zadaniem doradcy jest informowanie wszystkich grup klientów o korzyściach wynikających z uruchomienia elektronicznych zwolnień lekarskich, a także wyjaśnianie wszystkich wątpliwości lekarzy, ubezpieczonych i płatników w tym zakresie.

Doradca ds. elektronicznych zwolnień lekarskich

Korzystanie z systemu elektronicznych zwolnień lekarskich jest możliwy po wcześniejszym założeniu profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Doradca założy profil i objaśni wszystkie kwestie związane z zamieszczonymi informacji na profilu PUE.


Jednocześnie w dniach 19 maja, 26 maja oraz 23 czerwca 2018 r. zabrzański ZUS organizuje „Białe Soboty" w siedzibie Oddziału ZUS w Zabrzu oraz Inspektoracie ZUS w Tarnowskich Górach. Podczas wydarzenia pracownicy sal obsługi klienta będą do Państwa dyspozycji. Założą konta na PUE, przeprowadzą instruktaże w zakresie jego obsługi oraz udzielą porad i informacji dotyczących elektronicznych zwolnień lekarskich – e-ZLA.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!