GIEŁDA PRACY

2014-02-06

Filia Młodzieżowego Biura Pracy w Pyskowicach zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 12 lutego br. (środa) w godz. 10.00-11.00 w budynku Urzędu Miejskiego w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 3 (sala sesyjna, parter) organizowaną z pracodawcą, który chce zatrudnić osoby na stanowisko: pracownik produkcji (miejsce pracy: Gliwice, Kleszczów; wynagrodzenie:1800 zł brutto + premia; wymiar czasu pracy: pełny etat, system pracy 3 - zmianowy; wymagania: pełnoletność, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, dyspozycyjność, chęć do pracy, wysoka motywacja do pracy).

Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowisku spełniające powyższe wymagania prosimy o niezwłoczny kontakt osobisty lub telefoniczny z Filią  Młodzieżowego Biura Pracy w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3, pok. 106 (parter, budynek Urzędu Miejskiego), tel. (32) 332 60 05.

 

Na ww. spotkaniu będzie można uzyskać wszelkie niezbędne informacje nt. firmy, stanowiska i warunków pracy, a także oczekiwań pracodawcy wobec kandydatów.

 

Serdecznie zapraszamy!