III EDYCJA PYSKOWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO - REALIZACJE

2019-10-04

W trzeciej edycji Pyskowickiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy wybrali do realizacji 2 zadania. W części północnej miasta wygrał projekt pn: „Pyskowicki Park Nauki i Rozrywki przy Szkole Podstawowej nr 6", natomiast w części południowej: „Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 5". Zadania te zostały zrealizowane w okresie wakacyjnym, by już pod koniec września, w czasie pogodnych jesiennych dni, cieszyć, uczyć i bawić odwiedzających je mieszkańców.

III EDYCJA PYSKOWICKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO - REALIZACJE

Mamy nadzieję, że te dwa nowe obiekty naukowo-zabawowe zaproponowane i wybrane przez pyskowiczan urozmaicą przestrzeń miejską, a także dadzą dużo radości i frajdy dzieciom oraz osobom z nich korzystającym. Mamy nadzieję, że w 2020 roku również tak chętnie i licznie weźmiecie Państwo udział we wszystkich inicjatywach związanych z Pyskowickim Budżetem Obywatelskim. Liczymy na Państwa pomysły, aktywność i zaangażowanie. Dzięki tej inicjatywie możecie Państwo razem z nami tworzyć Pyskowice i decydować jak mają one wyglądać, w jakim kierunku się rozwijać, zgodnie z naszym sloganem: „Pyskowice, dobrze Tu mieszkać"!

Więcej informacji o realizacji zadań z III edycji PBO wraz z dokumentacją zdjęciową zamieszczono w zakładce https://www.pyskowice.pl/budzetobywatelski