INFORMACJA OHP - OFERTY PRACY NA FERIE

2013-02-08

Filia Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach, która mieści się przy ul. Strzelców Bytomskich 3 na parterze w pok. 106 w budynku Urzędu Miejskiego w Pyskowicach dysponuje następującymi ofertami pracy dla osób uczących się na okres ferii zimowych i nie tylko: 1. pracownik pomocniczy hali marketu/wykładanie towaru, 2. kasjer/kasjerka - pracownik hali marketu, 3. pracownik magazynowy, 4. kolporter ulotek, 5. osoby do roznoszenia ulotek reklamowych i rozwieszania plakatów, 6. hostessa/promotor.

Biuro dysponuje również ofertami pracy stałej i krótkoterminowej dla absolwentów oraz osób pozostających bez pracy. Korzystanie z usług biura jest całkowicie bezpłatne.

 

Ponadto,

Filia Młodzieżowego Biura Pracy w Pyskowicach zaprasza na spotkanie informacyjne dot. „Sztuki pisania dokumentów aplikacyjnych".

Tematyka zajęć:
- Rola życiorysu i listu motywacyjnego w poszukiwaniu pracy.
- Zasady pisania życiorysu i listu motywacyjnego.
- Pomoc w napisaniu życiorysu i listu motywacyjnego.
- Formularz aplikacyjny - wypełnianie kwestionariuszy osobowych.
Celem powyższych zajęć jest poznanie zasad i nabycie umiejętności pisania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego. Szkolenie i materiały do zajęć są całkowicie bezpłatne. Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie. Zajęcia odbywać się będą w czasie ferii zimowych 2013 w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 3 (parter, budynek Urzędu Miejskiego) - dokładny termin zajęć zostanie ustalony po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników zainteresowanych zajęciami (wolny nabór).

 

Wszystkie osoby zainteresowane ww. ofertami pracy lub ofertami pracy stałej oraz ww. zajęciami serdecznie zapraszamy do siedziby biura od poniedziałku do środy w godz. 7.30- 15.30, czwartek 7.30- 17.30, piątek 7.30- 13.30 za wyjątkiem wyjść służbowych w teren. Przed zgłoszeniem się do biura prosimy najpierw o kontakt telefoniczny pod nr tel. 32 332 60 05 lub e-mail: mbppyskowice@op.pl.


Serdecznie zapraszamy!