KONKURS

2008-04-08

Urząd Miejski w Pyskowicach pod patronatem Burmistrza Miasta Wacława Kęski, podobnie jak w roku ubiegłym organizuje konkurs na najładniejszy balkon, okno lub ogródek w naszym mieście.

Wszystkich posiadaczy balkonów i ogródków zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

  • Najbardziej ukwiecone okno lub balkon. 
  • Najbardziej zadbany ogródek.

Laureaci otrzymają nagrody książkowe. Pisemne zgłoszenia prosimy kierować do końca maja na adres: Urząd Miejski w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3, 44-120 Pyskowice lub złożyć w biurze podawczym (parter p. 107). W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz kategorię w której się startuje, czyli „okno, balkon” lub „ogród”. W umówionym terminie w czerwcu specjalna komisja oceni zgłoszone do konkursu obiekty i przyzna nagrody. Nazwiska laureatów wraz ze zdjęciami najpiękniejszych ogródków i balkonów zostaną ogłoszone w wakacyjnym numerze „Przeglądu Pyskowickiego” oraz na stronie internetowej www.pyskowice.pl. Zachęcamy do udziału w konkursie!