Uwaga! Apelujemy o ograniczenie wizyt w urzędzie

W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo apelujemy do Państwa o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim. W przypadku, gdy jest ona niezbędna, bo dotyczy np. spraw terminowych, rekomendujemy telefoniczne umówienie terminu. Prosimy o zrozumienie sytuacji – nadal pozostajemy dla Państwa otwarci, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo nas wszystkich.

W związku z sytuacją apelujemy o załatwianie, w miarę możliwości, spraw drogą listowną, telefoniczną lub za pośrednictwem usług administracji elektronicznej, tym z Systemu Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP i Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Z tego samego powodu rekomendujemy dokonywanie wszelkich płatności przelewem na konta bankowe.

W związku z ważnymi lub terminowymi sprawami, wymagającymi bezpośredniej obecności w urzędzie apelujemy o wcześniejsze umówienie telefonicznie jej terminu. Pamiętajmy, że przychodząc do urzędu należy mieć zasłonięte usta i nos oraz zdezynfekować ręce! Przypominamy o godzinnej przerwie w pracy urzędu na dezynfekcję pomieszczeń (każdego dnia między 12.00 a 13.00).

Do odwołania zostają zawieszone bezpośrednie przyjęcia stron przez burmistrza miasta. Zawieszone zostają również dyżury przewodniczącej rady oraz radnych. Kontakt z radnymi odbywa się telefoniczne lub drogą e-mail.

Z burmistrzem i jego zastępcą w sprawie skarg i wniosków można się skontaktować:

  1. telefonicznie - tel. 32 332 60 20,
  2. za pośrednictwem e-mail: burmistrz@pyskowice.pl,
  3. poprzez aplikację MS Teams, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w sekretariacie - tel. 32 332 60 20.


Dołożymy wszelkich starań, by wprowadzone ograniczenia nie zdezorganizowały sprawności załatwianych przez Państwa spraw.

Pełna treść informacji dotyczącej funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Pyskowicach znajduje się w linku poniżej.