Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

MISTRZOSTWO POLICJI GARNIZONU GLIWICKIEGO

2008-12-03

Z roku na rok wyższy poziom sportowy i organizacyjny, spora dawka emocji i dobrej zabawy dla fanów futsalu, to znak firmowy turnieju o mistrzostwo Policji garnizonu gliwickiego, którego już trzecia edycja odbyła się 29.11.2008 r. w hali sportowej im. Huberta Wagnera w Pyskowicach.

Tegoroczne zawody stały pod znakiem odwrotu dotychczasowych faworytów i wielkiej klasy zespołu z Komisariatu Policji VI w Gliwicach, którzy grając cały turniej pięcioma zawodnikami (!) wygrali w imponującym stylu. Klasą dla siebie był król strzelców turnieju - Łukasz Łągiewka (8 bramek), ale wszyscy pozostali zawodnicy mistrzowskiej ekipy - Ireneusz Gajczewski (bramkarz nr 1 turnieju), Sławomir Charmułowicz, Radosław Piegza oraz Mirosław Piontek zasługują na wielkie brawa. Już eliminacje potwierdziły, że futsal jest nieprzewidywalną grą. Faworyzowani policjanci z pyskowickiego komisariatu ulegli w meczu otwarcia ekipie z Łabęd 1:3 i była to zapowiedź zupełnie innego składu półfinalistów, niż w roku ubiegłym. Oprócz późniejszych zwycięzców i drużyny z Łabęd do półfinałów dotarły ekipy z KP II oraz KP III. Ślepy los zadecydował, że w pierwszym półfinale starły się drużyny z KP III i KP IV, tym razem piłkarze z trójki wyszli zwycięsko z tej potyczki, wygrywając 6:3, w drugim półfinale „szóstka" po zaciętym meczu pokonała KP II 3:2. Mecz o III miejsce bez historii - policjanci z KP II zdeklasowali KP IV aż 1:7! Finał miał również jednostronny przebieg i zgodnie z opinią obserwatorów turnieju wygrała ekipa z KP VI grająca najlepiej i najefektowniej jednocześnie. Wynik 4:0 dla „kolejówki" mówi sam za siebie. Po zakończeniu zawodów nagrody w postaci pucharów i pamiątkowych medali dla najlepszych wręczyli Zastępca Burmistrza Miasta Pyskowice - oraz zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach - nadkom. Rafał Kochańczyk, który zapowiedział, że za rok spotkamy się na IV edycji turnieju, a jakże, znowu w Pyskowicach!

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę