Młodzi mają głos. Konsultacje strategii RP dla młodego pokolenia

2021-09-16

Zapraszamy młodzież do udziału w konsultacjach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla województwa śląskiego. Czas na dokonanie zgłoszenia mija 22 września.

Na niebieskim tle zdjęcie młodych ludzi (chłopak w otoczeniu dziewczyn) z wycelowanym palcem w patrzącego. Napis: Już 23 września konsultacje strategii RP na rzecz młodego pokolenia dla województwa śląskiego.

Konsultacje to pierwsza w historii naszego państwa inicjatywa, w której przedstawiciel administracji rządowej zaprasza wszystkich młodych do tworzenia strategii państwa, a tym samym do wspólnego decydowania o przyszłości Polski.

Wydarzenie, skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, jest okazją do dyskusji na temat najważniejszych spraw dla młodego pokolenia. Celem konsultacji jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym.

Konsultacje dla województwa śląskiego odbędą się 23 września br., w godz. 17.00 – 20.00 poprzez platformę do wideokonferencji. Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy pod adresem: https://strategiadlamlodych8.webankieta.pl/ do środy (22.09.2021), do godz. 12.00.

Zapraszamy też na stronę https://www.gov.pl/dlamlodych, gdzie są dostępne materiały dotyczące konsultacji.
Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem.