NABÓR DZIEWCZYN DO ŚLĄSKIEJ AKADEMII FUTBOLU

2015-08-05

Stowarzyszenie GTW w ramach Śląskiej Akademii Futbolu ogłasza nabór dziewczyn do sekcji piłki nożnej, futsalu i beach soccera. Roczniki 2003 i młodsze oraz 2000 i młodsze. Zajęcia w Pyskowicach w sierpniu br. będą się odbywały w dniach 17 sierpnia, 24 sierpnia oraz 31 sierpnia o godzinie 12.00 w hali widowiskowo-sportowej im. Huberta Wagnera. Szczegółowe informacje i zapisy: trener Dariusz Opoka, tel. 500 170 516, e-mail d.opoka@gtwgliwice.pl. Więcej informacji o Śląskiej Akademii Futbolu: www.saf.org.pl

Akademia jest partnerem Futsal Club Pyskowice oraz GTW Gliwice, które grają w ligach ogólnopolskich. Dziewczyny będą miały bardzo dobre warunki do trenowania oraz rozwoju. Akademia współpracuje także z Polish Soccer Skills - największym projektem szkolenia indywidualnego dzieci i młodzieży w Polsce, który jest prowadzony po okiem trenerów z Niemiec i Hiszpanii.

 

Zaangażowane zawodniczki pojadą na turniej do Tych oraz zagrają w Turnieju ORLIKA. Od września cykliczne zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek oraz sobotę. Będziemy także wspólnie oglądać mecze FC Pyskowice w lidze ogólnopolskiej. Sekcję wspiera Miasto Pyskowice.