Odkryj zielone płuca Śląska. Konkurs fotograficzny Nadleśnictwa Brynek

2021-07-27

Nadleśnictwo Brynek zaprasza fotografów do udziału w konkursie, którego tematem są zielone obszary nadleśnictwa. Prace można przesyłać do 31 sierpnia br., a na autorów najlepszych czekają nagrody.

Konkurs przeznaczony jest dla fotografów – amatorów. Przedmiotem zdjęć powinny być walory przyrodnicze terenów Nadleśnictwa Brynek (bez wizerunku autora i osób trzecich). Prace należy przesyłać na adres: brynek@katowice.lasy.gov.pl do końca sierpnia.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest do 10 września. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej nadleśnictwa, a laureaci zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie bądź mailowo.

Przewidziano nagrody w ośmiu kategoriach wiekowych. Uroczystość ich rozdania, 17 września br., zostanie połączona z warsztatami na temat fotografii przyrody i fotografii lotniczej.

Konkurs zorganizowano w ramach wakacyjnej akcji "Odkryj Zielone Płuca Śląska z Nadleśnictwem Brynek", dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Regulamin konkursu wraz z formularzem rejestracyjnym znajduje się na stronie: https://brynek.katowice.lasy.gov.pl/witamy/-/asset_publisher/kJedBsBYLKxv/content/wakacyjna-akcja-odkryj-zielone-pluca-slaska-konkurs-fotograficzny oraz w linkach poniżej.

Regulamin.

Formularz zgłoszenia.