OFERTY PRACY NA FERIE ZIMOWE DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ

2014-01-15

Filia Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach dysponuje następującymi ofertami pracy dla osób uczących się m.in. na okres ferii zimowych i nie tylko: pracownik magazynowy; osoby do roznoszenia ulotek reklamowych i rozwieszania plakatów; pracownik pomocniczy hali marketu/wykładanie towaru; kasjer/kasjerka – pracownik hali marketu; kolporter ulotek. Szczegółowych informacji nt. powyższych ofert pracy udziela pracownik Filii Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 3. Dysponujemy również ofertami pracy stałej i krótkoterminowej dla absolwentów oraz osób pozostających bez pracy. Korzystanie z usług biura jest całkowicie bezpłatne. Ponadto, Filia Młodzieżowego Biura Pracy w Pyskowicach zaprasza na spotkanie informacyjne dot. „Sztuki pisania dokumentów aplikacyjnych".

Spotkanie informacyjne dot. „Sztuki pisania dokumentów aplikacyjnych".

 

Tematyka zajęć:

-        Rola życiorysu i listu motywacyjnego w poszukiwaniu pracy.

-        Zasady pisania życiorysu i listu motywacyjnego.

-        Pomoc w napisaniu życiorysu i listu motywacyjnego.

-        Formularz aplikacyjny – wypełnianie kwestionariuszy osobowych.

 

Celem powyższych zajęć jest poznanie zasad i nabycie umiejętności pisania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego. Szkolenie i materiały do zajęć są całkowicie bezpłatne. Po zakończeniu zajęć każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie! Zajęcia odbywać się będą w czasie ferii zimowych 2014 w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 3 (parter, budynek Urzędu Miejskiego) – dokładny termin zajęć zostanie ustalony po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników zainteresowanych zajęciami (wolny nabór).

 

Wszystkie osoby zainteresowane ofertami pracy stałej, krótkoterminowej lub dorywczej oraz ww. zajęciami serdecznie zapraszamy do siedziby biura od poniedziałku do środy w godz. 7.30- 15.30, czwartek 7.30- 17.30, piątek 7.30- 13.30 za wyjątkiem wyjść służbowych w teren.

 

Przed zgłoszeniem się do biura prosimy najpierw o kontakt telefoniczny pod nr tel. (32) 332 60 05 lub e-mail: mbppyskowice@op.pl

 

Serdecznie zapraszamy!