PARADA MOTOCYKLI

2009-06-08
Serdecznie zapraszamy na pokaz motocykli przygotowany przez INVADERS MC POLAND, który odbędzie się 13 czerwca w godzinach 13.00-15.00 na Rynku w Pyskowicach. W ramach pokazu odbędą się zawody w kategoriach zręcznościowych, wolnej jeździe oraz toczeniu beczki. Puchary za zdobycie pierwszych miejsc ufundował Burmistrz Miasta Pyskowice, który objął honorowy patronat nad imprezą.

Informujemy, że w związku z organizacją wyżej opisanej imprezy, zostaną wprowadzone zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach sąsiadujących z płytą Rynku w Pyskowicach.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa na drogach publicznych bezpośrednio przylegających do płyty Rynku pieszym uczestnikom imprezy - głównie dzieciom i młodzieży nastąpi:

- wyłączenie z ogólnomiejskiego ruchu drogowego ulic w Rynku

- wprowadzenie objazdów następującymi trasami:

1. Dla pojazdów przemieszczających się ul. Powstańców Śląskich w kierunku zachodnim tj. ul. Armii Krajowej objazd ulicami: Sienkiewicza, Cmentarną.

2. Dla pojazdów przemieszczających się ul. Powstańców Śląskich w kierunku wschodnim tj. ul. Kard. Wyszyńskiego objazd ulicą Górniczą

3. Dla pojazdów przemieszczających się w kierunku wschód - zachód lub przeciwnym, objazd odpowiednio ulicą: Poniatowskiego, Kościelną.

 

Niezbędne zmiany w ruchu drogowym będą obowiązywały w dniu imprezy od godz. 12.30 do godz. 16.30

 

Za zaistniałe utrudnienia w ruchu drogowym z góry serdecznie przepraszamy.