PILNE! SZKOLENIE ONLINE DLA ROLNIKÓW

2020-05-26

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące poddziałania 4.1.3 „Modernizacja gospodarstw rolnych obszar D w ramach PROW 2014-2020”. Spotkanie odbędzie się 28 maja o godzinie 11:00 w formie online. Przyjmowanie zgłoszeń upływa z końcem dzisiejszego dnia.

PILNE! SZKOLENIE ONLINE DLA ROLNIKÓW

Spotkania online pozwoli na przekazanie dużej liczbie rolników założeń programów inwestycyjnych i premiowych. Beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na nurtujące ich pytania. Aby wziąć w nim udział potrzebna jest aplikacja Microsoft Teams. 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adresy email: Aneta.Kolodziejska@arimr.gov.pl, Pawel.Glinski@arimr.gov.pl, wiadomości o treści: „Jestem zainteresowany spotkaniem z zakresu  poddziałania 4.1.3 Modernizacja gospodarstw rolnych obszar D w dniu 28.05.2020 roku. Proszę o przesłanie zaproszenia na spotkanie na mój adres e-mail … ”

UWAGA – prosimy o nieprzesyłanie żadnych danych osobowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca dnia 26 maja, natomiast  27 maja zostaną wysłane zaproszenia wraz z instrukcją podłączenia się do sesji.

Z uwagi na ograniczenia techniczne, w spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż 150 zalogowanych użytkowników. O rejestracji decydować będzie kolejność zgłoszeń.