PROJEKT "DECYDUJESZ, POMAGAMY"

2017-10-18

W imieniu Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej z Zabrza, biorących udział w realizacji projektu społecznego "Decydujesz, pomagamy", który został ogłoszony przez TESCO zwracamy się do Państwa o pomoc. Do 31 października w sklepach TESCO odbywa się głosowanie klientów na poszczególne zakwalifikowane projekty. Zasady głosowania są bardzo proste. W każdym sklepie TESCO, klienci za dokonane zakupy otrzymują specjalny żeton, który mogą wrzucić do urny konkursowej z trzema przegrodami (urny znajdują się za kasami). W ten sposób oddadzą głos na projekt, który ich zdaniem jest najlepszy i to właśnie on powinien otrzymać dofinansowanie na jego realizację. Zwycięży ten pomysł, który otrzyma najwięcej głosów. Na projekt Warsztatów można głosować w sklepie TESCO w Pyskowicach przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego 12.

Tesco - logo akcji

 

 

 

Zabrzańskie stowarzyszenie przygotowuje turniej piłki nożnej dla osób niepełnosprawnych, w tym dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pyskowic pod hasłem "Każdy jest zwycięzcą swoich słabości", który ma na celu popularyzację tego sportu wśród osób niepełnosprawnych, dla których aktywność fizyczna jest ważnym elementem rehabilitacji. Dodatkowo przyczyni się do integracji, możliwości doświadczenia współzawodnictwa, pokonywania swoich słabości oraz czerpania radości z gry. Turniej pozwoli przełamać bariery dzielące społeczeństwo na pełnosprawnych i niepełnosprawnych oraz pokaże że najważniejsze są chęci.

 

Zachęcamy Państwa do głosowania na projekt "Każdy jest zwycięzcą swoich słabości – Turniej Piłki Nożnej dla Osób Niepełnosprawnych". Liczy się każdy głos!

 

Więcej informacji o programie „Decydujesz, pomagamy" można znaleźć na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy.