PRZYJDŹMY, POMÓŻMY

2008-12-16

Serdecznie zapraszamy do współuczestniczenia w projekcie przedświątecznym „Przyjdźmy, pomóżmy". 19 grudnia w godzinach od 15.00 do 16.00 ustawimy choinkę, którą chcemy wspólnie z Wami ustroić. Apelujemy szczególnie do Mieszkańców Pyskowic, aby przynieśli choćby minimalnej wartości prezent (hermetycznie pakowaną żywność, nowe ubrania, środki czystości itp.). Dary wraz z choinką zostaną wręczone rodzinie wytypowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, lecz nie dla każdego. Wokół nas żyją osoby samotne, skrzywdzone, ubogie. W związku z powyższym chcemy zaprosić Was do wspólnego działania na rzecz innych osób, w tym niezwykłym dla wszystkich czasie.

 

„Przyjdźmy, pomóżmy" to też hasło, które chcemy, aby wpisało się w świadomość każdego mieszkańca - wystarczy tak niewiele, aby pomóc innym, aby mogli mieć również cudowne święta.
Dla mieszkańców, którzy przyniosą prezenty dla najbardziej potrzebujących, przygotowaliśmy miłe niespodzianki od Radia Plus oraz Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.


Akcja organizowana jest przez Radio Plus przy współpracy Urzędu Miejskiego w Pyskowicach.

 

Cały projekt obejmuje trzy wybrane miasta na terenie Województwa Śląskiego:
17 grudnia, godz.: 15:00, Rynek w Gliwicach;
18 grudnia, godz.:15:00, pl. Wolności w Zabrzu;
19 grudnia, godz.: 15:00, Rynek w Pyskowicach

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!