Instagram
Graficzna mapa odnośników Pyskowice.pl Wersja Polska English version Deutsch Version Version Française Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Miejski w Pyskowicach
  • Na co idą moje pieniądze
  • Plan Miasta Pyskowice
  • Wirtualny spacer po Pyskowicach
  • Pyskowicki Budżet Obywatelski
  • Działania proekologiczne
Koronawirus
Ważne tematy
UWAGA UŻYTKOWNICY WIECZYŚCI! - ZMIANA TERMINU UISZCZENIA OPŁATY za rok 2019
Zmiana numerów kont bankowych
Profil zaufany
Portal mapowy
System Informacji Przestrzennej
Sprawdź jakość powietrza
Tereny inwestycyjne
Newsletter
Chcesz otrzymywać na swój adres email ostatnie aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach?
Dopisz się do naszego newslettera!

PRZYJDŹMY, POMÓŻMY

2010-12-13

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, lecz nie dla każdego. Wokół nas żyją osoby samotne, skrzywdzone, ubogie. Dlatego w tym niezwykłym dla wszystkich czasie Radio Plus Śląsk, a także Samorząd Miasta Pyskowice pragną nakłonić mieszkańców śląskich miast do wspólnego działania na rzecz potrzebujących osób.

„Przyjdźmy, pomóżmy", to akcja Radia Plus Śląsk zaproponowana mieszkańcom śląskich miast po raz pierwszy przed Bożym Narodzeniem 2008 roku. Została ona niezwykle ciepło przyjęta i spotkała się ze szczodrym odzewem. Dzięki zebranym darom, mogliśmy przekazać rodzinom - w każdym objętym akcją mieście - żywność, środki czystości, prezenty, zabawki oraz choinkę.
„Przyjdźmy, pomóżmy" - to hasło, które chcemy, aby wpisało się w świadomość każdego mieszkańca - wystarczy, bowiem tak niewiele, aby pomóc innym w radosnym przeżywaniu świąt. Łącząc siły bez wątpienia będziemy mogli skuteczniej pomagać najbardziej potrzebującym.
16 grudnia br. (czwartek) na Rynku naszego miasta ustawimy specjalną świąteczną choinkę, którą będziemy stroić. Dodatkowo apelujemy do wszystkich Państwa, abyście pod choinkę przynieśli choćby minimalnej wartości prezenty i przekazali je najbardziej potrzebującym. Akcja potrwa przez godzinę od 15.00 do 16.00 i wszystko, co znajdzie się pod choinką trafi do rodzin wskazanych przez Ośrodek Pomocy Społecznej oraz do Miejskiego Żłobka Integracyjnego.
Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie i hojność, którą okazaliście w ubiegłym roku. Czas spędzony wspólnie na rynku umili wszystkim Radio Plus i schola Cantamus Domino, która zaśpiewa kolędy.

Wygląd domyślnyZwiększ wielkość czcionkiWysoki kontrast
Logo Pyskowice
Materiały promocyjne
Dla seniorów
Ogłoszenia
Katalog firm
Gazeta lokalna
Informator Pyskowicki
izi.Travel - Pyskowicki Przewodnik Oczami Mieszkańców
Grobonet - internetowa wyszukiwarka grobów
PKPGTVBusKZK GOP

Komunikacja w Metropolii

Górnośląski Związek Metropolitalny

Śląski Związek Gmin i Powiatów Leśna Kraina Górnego Śląska

Związek Subregionu Centralnego

Śląska Karta Usług Publicznych
Wyślij kartkę