Rekrutacja do młodzieżowego internetowego Radia Widok - to już ostatni moment, aby dołączyć!

2022-08-05

Fundacja Dobry Widok informuje o rekrutacji do młodzieżowego internetowego Radia Widok, która potrwa do 10 sierpnia br., a skierowana jest do wszystkich młodych kreatywnych osób w wieku od 13 do 35 roku życia z całej Polski.

Kolorowa grafika: Szczęsliwa młoda kobieta ze słuchawkami na uszach. Pasek z logo; Napis - ZGŁOŚ SIĘ DO RADIA WIDOK; DO 10 SIERPNIA, WWW.RADIOWIDOK.PL

Fundacja Dobry Widok zaprasza:

"To ostatni moment, aby dołączyć do młodzieżowego Radia Widok!
Radio Widok to pierwsze internetowe ogólnopolskie radio młodzieżowe, które powstało na Żywiecczyźnie, w gminie Jeleśnia. Z czasem okazało się, że chętnych redaktorów stale przybywa, a radio zmieniło profil z lokalnego na ogólnopolski!
Celem projektu realizowanego przez Fundację Dobry Widok z miejscowości Krzyżowa (powiat żywiecki) jest stworzenie przestrzeni rozwoju, w której młodzi ludzie, w wieku od 13 do 35 roku życia, mogą zdobywać cenne umiejętności i przede wszystkim rozwijać swoje pasje. W Radiu Widok młodzi redaktorzy szkolą się w nagrywaniu podcastów, montażu plików dźwiękowych, obsłudze social mediów, a nawet w fotografii! Redaktorzy mają darmowy wstęp na wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na kolejne miesiące zaplanowany jest intensywny kurs szkoleniowy, a na stronie internetowej radia - www.radiowidok.pl - będą regularnie pojawiać się wywiady i podcasty młodych członków radiowej ekipy!
Studia nagraniowe znajdują się w Żywcu i w Bielsku-Białej, ale do tworzenia przedsięwzięcia zaproszona jest młodzież z całej Polski! W dobie dostępu do internetu wszystkie działania mogą być prowadzone w formie zdalnej, a studiem może być domowe zacisze, szkolna świetlica czy nawet boisko.
Nie zwlekaj i już dziś dołącz do młodzieżowej redakcji wypełniając formularz dostępny na www.radiowidok.pl/rekrutacja.
Rekrutacja potrwa do 10 sierpnia.
Pamiętaj! Wszystkiego Cię nauczymy!"

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy (link)
oraz na profilu FB Radia Widok (link)
Film promocyjny (link)