Dyżury Radnych Rady Miejskiej


Uwaga!

Biuro Rady Miejskiej w Pyskowicach informuje, że zgodnie z Uchwałą nr XL/394/2022 w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Miejskiej w Pyskowicach oraz planów pracy stałych komisji rady na rok 2022, w lipcu następuje przerwa wakacyjna w pracy rady. 


Kontakt przez Biuro Rady Miejskiej
tel. 32 332 60 60
fax 32 332 60 02
e-mail: radam@pyskowice.pl

Nazwisko i Imię

Dzień i godzina

Miejsce

Bąk Andrzej

e-mail: bak@pyskowice.pl

tel. 515 080 978

I czwartek miesiąca*
(15.00 – 16.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Berda Justyna

e-mail: berda@pyskowice.pl

tel. 32 332 60 60

 II czwartek miesiąca*
(15.00 - 17.00)

 Urząd Miejski, pok. 232

Bonk Robert

e-mail: bonk@pyskowice.pl
 

 I czwartek miesiąca*
(16.00 - 18.00)

Filia nr 1
Miejska Biblioteka Publiczna
przy ul. Traugutta 53

Domagała Bogusław

e-mail: domagala@pyskowice.pl

tel. 509 922 836

I czwartek miesiąca*
(15.15 - 16.15)

w ważnych sprawach
można dzwonić
pod wskazany numer

 Urząd Miejski, pok. 232

Drobnicki Marek

e-mail: drobnicki@pyskowice.pl

tel. 664 510 903

 I czwartek miesiąca*
(15.30 - 17.00) 

Urząd Miejski, pok. 232

 Drozd Jolanta

e-mail: drozd@pyskowice.pl

tel. 508 747 791

Czwartki*
(15.00 – 17.00)

Urząd Miejski, pok. 230

Kupski Błażej

e-mail: kupski@pyskowice.pl

te. 506 347 036

I i III czwartek miesiąca*
(15.00 - 16.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Lenek Sylwia

e-mail: lenek@pyskowice.pl

tel. 508 237 247

I środa miesiąca
(18.00 - 19.00)

Świetlica Socjoterapeutyczna
przy ul. Oświęcimskiej 2

 II czwartek miesiąca
(16.00- 17.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Łapucha Krzysztof

e-mail: lapucha@pyskowice.pl

tel. 609 910 065

I środa miesiąca
(18.00-19.00)

Świetlica Socjoterapeutyczna
przy ul. Oświęcimskiej 2

Obłąk Waldemar

e-mail: oblak@pyskowice.pl

tel. 601 501 184

  I czwartek miesiąca*
(15.00 – 16.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Owczarek Andrzej

e-mail: owczarek@pyskowice.pl

tel. 669 409 826

I czwartek miesiąca*
(15.00 – 17.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Sygidus Jacek

e-mail: sygidus@pyskowice.pl

tel. 602 760 870

I czwartek miesiąca*
(16.00-17.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Szafrański Tadeusz

e-mail: szafranski@pyskowice.pl

tel. 607 575 066

I czwartek miesiąca
(16.00 - 17.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Witek Marek

e-mail: witek@pyskowice.pl

tel. 662 143 198

I czwartek miesiaca*
(15.00 – 16.00)

Urząd Miejski, pok. 232

Witowska Barbara

e:mail: witowska@pyskowice.pl

tel. 506 221 388

II czwartek miesiąca*
(16.00 – 17.00)

Urząd Miejski, pok. 232

 

* z wyjątkiem czwartków, w których odbywać się będzie sesja Rady Miejskiej.

Planowane terminy sesji Rady Miejskiej w 2022 r. to:
3 marca, 31 marca, 28 kwietnia, 26 maja, 23 czerwca, 25 sierpnia, 29 września, 27 października, 24 listopada, grudzień (data zostanie podana).