SP NR 4 W KONKURSIE "ZDROWO NAJEDZENI"

2012-11-15

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach zgłosiła swój film pt. "Zdrowo koktajlowo" do konkursu "Zdrowo najedzeni", którego nagrodą główną jest pracownia multimedialna. Głosować na ten film  można będzie codziennie od 19 listopada do 17 grudnia br. na www.tescodlaszkol.pl. Zobacz filmik i zagłosuj !

Tesco dla Szkół - "Zdrowo Najedzeni" to filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. Biorąc udział w konkursie Szkoła Podstawowa nr 4 może wygrać pracownię multimedialną!

 

Jak głosujemy?

Po pierwsze, zakładamy swoje konta na stronie, dzięki czemu będziemy mogli oddawać głosy i dodawać film "ZDROWO KOKTAJLOWO" do listy swoich ulubionych filmików. Wystarczy kliknąć przycisk „dodaj do ulubionych" znajdujący się pod filmem.

 

Po drugie, zachęcajmy znajomych do głosowania - pod filmikiem zamieszczony jest przydatny link, który możemy polecać wszystkim znajomym!

 

Po trzecie, internauci zarejestrowani na stronie konkursu mają możliwość zdobywania dodatkowych punktów przeliczanych na głosy korzystając z gry, umieszczonej na stronie konkursu. W każdym tygodniu głosowania (tj. 26.11, 3.12, 10.12, 17.12), gracze mogą przekazać dodatkowe punkty na filmik (od 1 do 500) w zależności od wyników osiągniętych w grze.