SUKCES PATRYKA WOJCIKA

2011-02-17

Rozstrzygnięto cieszący się ogromną popularnością plebiscyt zorganizowany przez „Dziennik Zachodni" na Sportowca Roku 2010 i Sportową Twarz Roku 2010 Gliwic i Powiatu Gliwickiego. Prezes, a zarazem zawodnik klubu Futsalowego Remedium (I liga polskiego futsalu) - Patryk Wojcik stanął tuż za podium, zajmując zaszczytne 5. miejsce w kategorii Sportowa Twarz Roku.

Głosy można było oddawać na portalu internetowym gliwice.naszemiasto.pl, za pomocą esemesów oraz kuponów drukowanych w gazecie. Plebiscyt cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Stronę odwiedziło 80 tysięcy osób. Walka, jak to bywa w sportowej rywalizacji, była zacięta i emocjonująca. Sportowcem roku 2010 został szermierz Mateusz Antkiewicz z Muszkietera Gliwice, a Sportową Twarzą 2010 Eugeniusz Mehlich - trener UKS Eugen Knurów. Podczas gali rozdania nagród w I Plebiscycie Sportowym Dziennika Zachodniego, która odbyła się 11 lutego br. w Galerii Empik w Gliwicach wystąpiły z programem hip-hopowym połączone siły pyskowickich tancerzy z zespołów „Danza Negra" i Laczupakabra.

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów i wielu sportowych wrażeń w duchu zasady fair play!