Uwaga! 1 i 2 grudnia autobusy linii 71 pojadą inaczej

2020-11-27

W związku z przebudową sieci wodociągowej na ul.Powstańców Śląskich oraz spowodowanym tym utrudnionym przejazdem autobusów przez skrzyżowanie ulic Traugutta i Gen.Władysława Sikorskiego Zarząd Transportu Metropolitalnego w dniach 1 grudnia (wtorek) i 2 grudnia (środa) awaryjnie wprowadza objazd dla linii nr 71. Część przystanków zostanie wyłączona z obsługi.

W kierunku Pyskowic po obsłudze przystanku „Czechowice Skrzyżowanie 03” autobusy przejadą ulicami: Toszecką, Gliwicką i Powstańców Śląskich, aby włączyć się na stałą trasę przejazdu od przystanku „Pyskowice Powstańców Śląskich 02”.

W kierunku Gliwic, po obsłudze przystanku „Pyskowice Plac Wyszyńskiego” autobusy pojadą ulicami: Kard.Stefana Wyszyńskiego, Gliwicką, Toszecką, Powstańców Śląskich, Gliwicką i Toszecką, aby włączyć się na stałą trasę od przystanku „Czechowice Skrzyżowanie 02”.

W związku z tym na czas wprowadzenia objazdu wyłączone zostaną z obsługi linii przystanki: „Pyskowice Specjalista 01 i 02”, „Pyskowice Traugutta I 01 i 02, II 01 i 02”, „Pyskowice Powstańców Śląskich 03”.

Zastępczo do obsługi linii włączono będą przystanki „Pyskowice Centrala Nasienna 01 i 02” oraz „Pyskowice Powstańców Śląskich 01”.