W najbliższą sobotę zapraszamy na „Piknik na śląską nutę”

2021-09-06

Samorząd miasta Pyskowice oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają 11 września na dziedziniec MOKiS na rodzinny festyn. Będą dmuchaniec i inne atrakcje dla dzieci, będą stoiska gastronomiczne i nie tylko, będzie też możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19.

Wydarzenie otworzy o godz. 16.00 podwieczorek muzyczny z Radiem Silesia. Będzie okazja przypomnieć sobie hity znane z eteru i wspólnie się pobawić. A o godz. 19.00 rozpocznie się zabawa taneczna na wolnym powietrzu.

Popularny wśród najmłodszych dmuchaniec to nie jedyna atrakcja, która będzie na nich czekać w ten dzień. Co jeszcze zaplanowano dla dzieci? To na razie niespodzianka. Ale powodów, by 11 września wybrać się pod MOKiS z pewnością nie zabraknie.  Warto chociażby zajrzeć na stoiska gastronomiczne.

W trakcie „Pikniku na śląską nutę” chętni będą mogli skorzystać ze szczepień przeciw koronawirusowi. Punkt w pobliskiej Hali Widowiskowo – Sportowej im. H. Wagnera będzie już czynny od godz. 12.00, a zakończy pracę o 18.00.