Wielki powrót Dni Pyskowic!

2022-07-25

Po dwuletniej przerwie Dni Pyskowic wróciły w wielkim stylu. Tłumy na placu dożynkowym, z rekordową frekwencją na występach Young Multi i Smolastego, niesamowity koncert C-booL’a w deszczu i rozsadzająca scenę energią Sylwia Grzeszczak, a wreszcie na zakończenie muzyczna podróż przez największe przeboje zespołu Kombi, który godnie zastąpił nieobecne z powodu choroby lidera Wilki. 

Grafika, którą tworzą miniatury kilku zdjęć przedstawiające przebieg imprezy; tekst: 35 Dni Pyskowic Przeżyjmy to jeszcze raz!

Na święcie naszego miasta bawili się mieszkańcy z całego Śląska, a byli też goście z innych rejonów kraju. Magnesem była nie tylko świetna muzyka, ale i wspaniała atmosfera. Były rozmowy na leżaku, niedzielny piknik z zabawami i warsztatami dla dzieci, strefa relaksu, zawody i pokazy sportowe, piknik pod żaglami, spotkania z czekoladą i słodkościami. Po raz pierwszy burmistrz Adam Wójcik wręczył swoje nagrody „Twarze Pyskowic” dla osób zaangażowanych bezinteresownie w pracę na rzecz innych.

Było wiele wzruszeń, emocji, radości i zabawy. Przeżyjmy to jeszcze raz. Zapraszamy do fotorelacji na fanpage'u miasta Pyskowice oraz wydarzeniu XXXV Dni Pyskowic.