Zagłosuj w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim i ciesz się jazzem nad Dramą!

2022-08-24

Była zabawa, były kajaki i był śpiew. Może będzie … jazz? Projekt pod nazwą "Ale Jazz - muzyczne spotkania nad Dramą" ubiega się o dofinansowanie w IV Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim. Głosowanie właśnie ruszyło! W przyszłym roku nad Dramę będzie muzyka, będzie niezwykłe widowisko, będzie jazz - jeżeli wygramy plebiscyt. A więc zapraszamy do oddawania głosów!

Projekt mieszkańców, jako wspólny Pyskowic i Zbrosławic, przeszedł pomyślnie ocenę formalną i został dopuszczony do dalszego etapu. Teraz wszystko w rękach mieszkańców i „kliknięciach”.

Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj, 24 sierpnia i potrwa do 12 września. Bierze się w nim udział poprzez stronę https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start. Projekt Pyskowic i Zbrosławic znajduje się w puli REGIO dla podregionu nr 4 i posiada numer MBO-0140/P4/22.

W IV edycji MBO do rozdysponowania jest 5 mln złotych, w tym 2,5 mln na zadania w puli EKO oraz 2,5 mln zł na zadania w puli REGIO. W ramach puli EKO o głosy mieszkańców będą walczyć 23 zadania na łączną kwotę 13 805 975 złotych. W puli REGIO dla podregionu czwartego (powiaty gliwicki, lubliniecki, tarnogórski oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice) rywalizuje 19 zadań o łącznej wartości 2 314 255 zł.

Liczymy na głosy mieszkańców i jesteśmy przekonani, że uda się nam tak jak przy projekcie "Drama, kajaki i śpiew”.