ZAMKNIĘTE TARGOWISKO, PUNKTY AA I PORAD PRAWNYCH. ODPADY ODBIERANE NORMALNIE

2020-03-17

 

 

 

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia edpidemicznego zmianie ulega praca jednostek miejskich i obiektów komunalnych. Od 16 marca do odwołania nieczynne pozostają m.in. targowisko oraz Punkt Konsultacyjny AA.

 

 

 

 

 

 

Z dniem 16 marca do odwołania zamknięte zostaje targowisko przy ul. Strzelców Bytomskich.

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odwołuje swoje posiedzenie zaplanowane na 18 marca, a osoby wezwane na to posiedzenie zostaną wezwane powtórnie w terminie późniejszym. Do odwołania przestają funkcjonować mitingi AA, spotkania Stowarzyszenia „Drugie życie” porady terapeutów oraz prawników w Ośrodku Rozwiązywania Problemów Uzależnień przy ul. Kościelnej 13.

 

Zawieszeniu ulega również działalność punktu bezpłatnych porad prawnych w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 3. Więcej informacji na ten tematw zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna.

 

Firma PreZero Service Południe w poniedziałek zamknęła do odwołania Biuro Obsługi Klienta, jednocześnie cały czas funkcjonować będzie obsługa telefoniczna i elektroniczna mieszkańców. Odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych należy wystawiać zgodnie z harmonogramem. Nie przewiduje się zmian w tym zakresie. Dodatkowo, firma PreZero zwraca się z apelem o ograniczenie, w miarę możliwości dostarczania odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ulicy Zaolszany 3.

 

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego zmianie ulega praca jednostek miejskich i obiektów komunalnych. Od 16 marca do odwołania nieczynne pozostają m.in. targowisko oraz Punkt Konsultacyjny AA.