Zapraszamy do współpracy przy kolejnym „Roczniku Miasta Pyskowice”

2024-02-07

Nie dalej jak dwa miesiące temu ukazał się „Rocznik Miasta Pyskowice 2023”, a samorząd naszego miasta  rozpoczął przygotowania do wydania kolejnego, piątego już tomu. Wzorem lat ubiegłych do włączenia się w prace zachęcamy naszych mieszkańców.

Zdjęcie prezentujące ostatni Rocznik Miasta Pyskowice

Jeżeli pamiętasz ciekawe opowieści dziadków o dawnych Pyskowicach, masz w albumie zdjęcia z tamtych czasów, jesteś historykiem – amatorem i na własną rękę odkrywasz przeszłość naszego miasta - nie musisz już tej wiedzy trzymać tylko dla siebie. Możesz podzielić się z nami rodzinnymi wspomnieniami lub innymi świadectwami dawnych dziejów Pyskowic. Zapraszamy do współpracy również osoby, które już nie są naszymi mieszkańcami, ale nadal czują się związane z Pyskowicami, wiedzą o nich dużo i chciałyby tę wiedzę przekazać innym.

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o dacie spotkania informacyjnego dla wszystkich zainteresowanych napisaniem artykułu. Dodatkowych informacji udziela Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Pyskowicach, tel. 32 233 60 63 oraz 32 233 60 38.

Zachęcamy również do zakupu Roczników Miasta Pyskowice 2021, 2022, 2023. Szczegóły w zakładce Materiały Promocyjne.