Zrobione u nas. Polecamy katalog śląskich produktów eksportowych

2022-01-26

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE), działające w ramach Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przygotowało katalog produktów eksportowych „made inSilesia”. W imieniu wydawcy zachęcamy do lektury.

Żółta okładka, tytuł czarny w prawym, dolnym rogu - made in Silesia

Celem wydawnictwa, w dwujęzycznej edycji - polskiej i angielskiej, jest przedstawienie potencjału gospodarczego województwa śląskiego, jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu.

Katalog będzie rozpowszechniany podczas wiodących, międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym, jak targi, wystawy, konferencje czy fora gospodarcze, m.in. poprzez Zagraniczne Biura Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH) oraz polskie i zagraniczne placówki dyplomatyczne. Jego promocja rozpocznie się na najważniejszym wydarzeniu gospodarczym tego roku - EXPO DUBAI 2020, podczas Śląskiego Tygodnia Regionalnego.

Nie trzeba jednak odwiedzać któregoś z tych miejsc, by zapoznać się z katalogiem. Jest dostępny online, pod adresem https://invest-in-silesia.pl/download/content/1361.