Kolorowanki inne niż wszystkie. Czekają w punkcie „Czystego powietrza”

2022-07-22

Działający w Urzędzie Miejskim w Pyskowicach punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” przygotował niespodzianki dla najmłodszych. Największą, dosłownie, znają już bywalcy „Kolorowych podwórek”. To bardzo kolorowa, ciekawie skomponowana gra podłogowa. Równie interesujące są kolorowanki, dostępne we wskazanym miejscu.

Winieta programu Czyste powietrze. Białe tło, zielon napis

Książeczki to świetny pomysł na prezent edukacyjny. Dzieci znajdą w nim rysunki dobrze znanych sobie miejsc, np. parku i rynku, jeziora Dzierżno Małe czy łąki kwietnej, a przy okazji wiedzę na temat ochrony środowiska, zwłaszcza powietrza. Ale prezenty dla najmłodszych – a są i dla starszych jak długopisy – to nie najważniejszy powód, żeby odwiedzić punkt.

W punkcie znaleźć można wszystkie potrzebne informacje na temat warunków wymiany źródła ciepła na nowoczesne, przyjazne środowisku oraz pomoc w wypełnieniu niezbędnych dokumentów. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 332 60 14, za pośrednictwem poczty elektronicznej k.wochniak@pyskowice.pl, a także do osobistej wizyty możliwej po wcześniejszym umówieniu.

Punkt funkcjonuje w terminach:

  • poniedziałek w godz. 8:00-10:00
  • wtorek w godz. 13:00-15:00
  • środa w godz. 8:00-10:00
  • czwartek w godz. 15:00-17:00
  • piątek w godz. 8:00-10:00.