NOWOŚCI W PYSKOWICKIM SERWISIE INTERNETOWYM

2008-12-09

Nowy pyskowicki serwis internetowy zyskał uznanie i liczne grono regularnie odwiedzających go Internautów. Do chwili obecnej odnotowano prawie 250 000 wejść na stronę. By jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność naszego serwisu, wprowadziliśmy kilka nowości.

Najbardziej zauważalna jest aplikacja świąteczna, a także znajdujący się pod nią ruchomy pasek wiadomości. Wprowadziliśmy także newsletter, który znajduje się na końcu lewej kolumny. Zachęcamy Państwa do logowania się i korzystania z tego modułu. Ciekawostką są również tapety do pobrania oraz e-kartki. Znajdują się one w prawej kolumnie tuż pod działem „Prezentacja Gminy". Do wyboru jest łącznie 15 kartek, zarówno miejskich jak i świątecznych - Bożonarodzeniowych. Wysyłajmy kartki z pyskowickiego serwisu. To miły prezent dla bliskich i znajomych oraz świetna promocja naszego miasta.

Odpowiadając na Państwa sugestie dotyczące spójnej bazy firm stworzyliśmy dział „katalog firm", który znajduje się w lewej kolumnie. Apelujemy do wszystkich firm i instytucji w Pyskowicach, aby stworzyć wspólną, wszechstronną bazę. Ułatwi to bowiem nie tylko poszukiwanie danego przedsiębiorstwa czy instytucji i dotarcie do niej osobom zainteresowanym w naszym mieście, ale także stanowi świetną reklamę.

Dziękując za okazane zainteresowanie, zapraszamy do odwiedzania i korzystania z serwisu www.pyskowice.pl