PIĘKNY KONCERT ŚWIĄTECZNY

2008-12-19

IV Koncert Świąteczny w MOKiS, który odbył się 18 grudnia to wielki sukces całej kadry i wszystkich uczestników warsztatów Amatorskiego Ruchu Artystycznego, przy współudziale scholi Cantamus Domino i sekcji wokalnej "Rythmos" z Toszka.

Na scenie wystąpiły zespoły ARA z Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu: Alacarte, Miniaturki, Paradox I, Paradox Mini, Paradox i sekcja wokalna "MOKiS". O świąteczne ozdoby zadbała sekcja plastyczna.

Sala widowiskowa pękała w szwach. Publiczność nagrodziła artystów owacją na stojąco, prosząc o bis i nie pozwalając młodym wykonawcom zejść ze sceny.

Koncert, który przeniósł nas w bajkowy świat tańca i pięknych kolęd pokazał świetne efekty pracy instruktorów w szczególności Adama Wójcika, Anny Hampel i Agaty Sitarek, dając wszystkim radość i chwilę wytchnienia od codzienności. Szczególnie cieszyli się  rodzice, którzy z dumą podziwiali swoje pociechy. Koncert jest także podziękowaniem dla wszystkich sponsorów, instytucji i ludzi dobrej woli, którzy przez cały rok wspierają kulturę w naszym mieście.

Serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy za rok!